Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paysafecard
30-09-2011, 18:28,
Post: #26
RE: Paysafecard
CZesc sory ze odkopuje temat ale nie chcialam zaczynac nowego: czy znacie poza vobisem jakies sprawdzone punkty, gdzie mozna kupic psc??
Odpowiedz
20-11-2011, 22:58,
Post: #27
RE: Paysafecard
Hejka, sorki, że o to proszę, lecz czy nie ma ktoś dać/pożyczyć 0.39C ? Bardzo was błagam gdyż 23 listopada mój kolega obchodzi urodziny i brakuje mi właśnie 0.39C aby mu zafundować Terraria. Mam nadzieję, że ktoś się mną zainteresuje i mnie wspomoże :) Gdy zakupie coś na platformie STEAM i zostanie mi trochę "kaski" postaram się oddać pieniądze. Mój nick na STEAM to "CauchoPL", mam nadzieję, że uda się mi zdobyć te 0.39C do 23 listopada ! Z góry dzięki.
Odpowiedz
24-11-2011, 03:07,
Post: #28
RE: Paysafecard
Nie pomogę Childish

PayPal + konto w mBanku = to jest to!

[Obrazek: userbar01.png]

Chcesz śledzić nowości dotyczące Terrarii ? --> http://www.terrariahq.pl
Chcesz wiedzieć co można w grze znaleźć, zrobić, osiągnąć ? --> http://wiki.terrariahq.pl
Odpowiedz
24-11-2011, 18:49,
Post: #29
RE: Paysafecard
Dobra.. Nie ważne bo urodziny kolegi już minęły. Lecz jest mały problem. Mianowicie kupiłem dzisiaj kartę psc 50zł, i doładowało mi tylko 5E. To 5 E przeznaczyłem na kupno terrari, i powinienem mieć jeszcze jakieś 10E. 50zł=15E (Przynajmniej tak powinno). Jestem wściekły gdyż powinno doładować właśnie 15E. Czy to błąd, czy 50zł to tylko 5E ? Z góry dzięki
Odpowiedz
28-12-2011, 18:00,
Post: #30
RE: Paysafecard
Witam,
brakuje mi dosłownie 0.03 euro do zakupu Terrarii na steamie.
Jeżeli ktoś ma jakieś resztki byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam. Smiling
Odpowiedz
08-01-2013, 18:18,
Post: #31
RE: Paysafecard
Nie wiem czy ktoś jeszcze odpisze ale ja także mam problem z brakiem kilku groszy do aktualnej ceny. Potrzebuje 0,32 EUR do pełnej kwoty jak ktoś jest w stanie przekazać mi swój stary kod to bym był bardzo wdzięczny.

PS. Chciałem kupić skórkę do lola ale oczywiście coś zawsze musi stać na drodze Laughing
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[-]
Shout: -
Ładowanie...


Kontakt | arhn.eu | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS