Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program Terraria przestał działać.
01-11-2016, 17:54,
Post: #1
Program Terraria przestał działać.
Pojawia się Program Terraria przestał działać, zaraz po tym jak tylko włączę grę (gra się nie włącza tylko to się pojawia) słyszałem że to możliwe że potrzeba najnowszych aktualizacji niektórych programów (java,.Net Framework,Xna Framework) tylko że przy instalacji tych programów wyskakiwało mi to: http://prnt.sc/d1pmr9 i nie wiem co zrobić, próbowałem zainstalować instalator ale jedyne co się działo to pojawiło sie okienko "szukanie aktualizacji" i przez parę godzin się nic nie dzieje.
Odpowiedz
01-11-2016, 19:01,
Post: #2
RE: Program Terraria przestał działać.
Generalnie nie jestem ultra specjalistą Terrarii więc póki ktoś bardziej kompetentny nie wyjaśni tego na 100 procent sprzedam ci pewniejsze rzeczy. Przede wszystkim:
-grę posiadasz na Steamie? W takim razie sprawdź jej wymagania na stronie sklepu, sprawdź wątki na forum gry (czy ktoś nie ma podobnego problemu) i w ostateczności zgłoś się do pomocy technicznej
-.NET 2015 wyraźnie zaznaczył że masz za stary system operacyjny. O ile się nie mylę masz Vistę- może być już niewspierana

Generalnie takie zabawy z instalowaniem tych programów nie powinny być konieczne jeśli grę zakupiłeś legalnie na steamie, wszystkie wymagane komponenty powinny się same zainstalować. Pamiętam, że wieki temu gdy mój kolega piracił Terrarię musiał te programy instalować a gdy ja kupiłem ją w bundlu to już problemów żadnych nie miałem i wszystko działało (i działa do teraz). Więc, jeśli masz ją na steamie- fajnie, sprawdź wymagania, forum i pomoc techniczna, jeśli piracisz- masz problem.

        [Obrazek: 8UuOpN0.png]
[Obrazek: LCDIRe9.png]
Odpowiedz
01-11-2016, 19:40, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-11-2016, 19:54 przez daniellos57.)
Post: #3
RE: Program Terraria przestał działać.
Legalna na steam'ie i wymagania minimalne spełniam.

A i przed formatem komputera wszystko działało mam 80 godz przegranych...

A zwłaszcza że teraz mogę grać np w Assasina albo League of Legends.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[-]
Shout: -
Ładowanie...


Kontakt | arhn.eu | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS