Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Wii U gdzie kupić?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!

Jestem zainteresowany kupnem Wii U i z tego powodu mam kilka pytań. Chciałbym pograć w Mario Kart, więc wersja premium z tą grą wydaje się logicznym wyborem. Jednak przydałby mi się jeszcze wii remote i jakieś gry taneczne dla siostry :P Tak więc może bardziej opłacalne byłoby zainteresować we wersje podstawową z takim zestawem i dokupić Mario Kart? Wersja premium ma potencjalnie jakąś wartość kolekcjonerską?
Przeglądając znany portal aukcyjny natknąłem się na używki od Mad Games. Jakoś nigdy nie miałem okazji od nich kupować, więc chciałbym zapytać czy warto cokolwiek od niech brać. Za 950 mają konsole w wersji Mario Kart premium oraz grę Splatoon (również mnie zaciekawiła po recenzji Archona Laughing). W alternatywie mam powystawówki albo już droższe nówki.
Chciałbym jeszcze zapytać jaka jest maksymalna ilość osób jaka może grać w tym samym czasie? Za ile można dostać pada który nie byłby marną podróbką?

Wybaczcie głupie pytania. Nie umiem w ogóle konsole stacjonarne Nintendo (tylko handheldy).
Mój 3DS był od MadGames. Miałbyć powystawowy, dotarł całkowicie nowy.
Co do Mario Karta - możesz grać w 4 osoby offline i 2 osoby online przy jednej konsoli. Potrzebujesz do tego 1 tableta i 3 remotów lub Procontrollerów. Nie piszę nawet o Classic Controlerach pro - ciężko dostać nowe, i łatwo o podróby.
Jak dla mnie świetnie się gra Remotami .

Jeżeli planujesz Splatona - warto się rozejrzeć za Pro Controllerem. Pozwoli on zagrać 2 osobom przy 1 konsoli.

Maksymalna ilość osób w grach zależy od samej gry. Zazwyczaj jest limit 4, czasami 5, a w jednej grze jest 8 (smash)
Wersja Premium posiada wbudowany większy dysk. Generalnie jest problem z pobieraniem większych gier z eShopu na wersji Basic.
Wii U jak i kontrolery można teraz kupić właściwie w każdym sklepie internetowym. Polecam rozejrzeć się za najniższą ceną za pomocą porównywarek.
3DSa jako kontrolera można używać jedynie w Smashach?
Obecnie tak.
Co do dysku w wersji białej - lepiej wziąć wersję Basic i za różnicę w cenie kupić zewnętrzny dysk twardy np. od Segate. Pojemność 500GB starcza na wszelakie cyfrówki, a gry pudełkowe zawsze będą mieć miejsce na DLC