Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Xperia play - sensowna inwestycja w 2015 r?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam !
Otóż biję się z myślami na temat xperii play i o tym czy jest w ogóle sens kupowania tego telefonu w 2015r? Oczywiście każdy mi powie że za taką cenę w jakiej oscyluje można kupić coś o wiele lepszego. Jest to prawda ale chce usłyszeć Wasze przemyślenia na temat tego telefonu. A może ktoś kto go ma też się wypowie?

Pozdrawiam Happy
Telefon można kupić bardziej w celach kolekcjonerskich, nie jako podstawowy, telefon nie jest zbyt wydajny co będzie ciążyć w codziennym użytkowaniu, apraty też dość marne, ekran o nie dużej rozdzielczości, wątpię, że będziesz zadowolony z takiego telefonu.
Koncept ogólnie miał potencjał, ale został zrealizowany jako budżetowiec, nawet jak na tamte czasy. Także osiągami sam telefon nie zachwyca i nie pograsz sobie na nim w bardziej wymagające gry. Jednordzeniowy procesor 1GHz, 512MB RAM i 400MB pamięci wbudowanej to niedużo. Tyle samo miały Xperia Mini, Mini Pro, Live with Walman i NeoV.
Także, jak napisał już Boski, telefon należy raczej traktować jako kolekcjonerską ciekawostkę.
Dokładnie jak wyżej, telefon zrealizowany z ciekawym pomysłem ale nie nadaje się ani do grania ani do korzystania jako telefon (niewygodny był dla mnie). Wydaje mi się, że nie warty zakupu, choć za klika lub kilkanaście lat może być wartościową rzeczą dla kolekcjonerów.
Jeżeli szukasz telfonu do grania to kup inny z lepszymi parametrami, a jeżeli zależy Ci na nim ze względów kolekcjonerskich ale i do grania w słabsze gry to wybór zależy do ciebie :P