Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Odtwarzanie płyt audio na ps4
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dość niedawno chciałem sobie puścić coś z płytki, nie chciało mi się kompa włączać to wrzuciłem do konsoli, po czym zdziwiło mnie, że 'nie obsługuje formatu' (czy coś tam). Pogooglowałem troche i o tym i faktycznie chyba zapomnieli o tej opcji. Wiadomo cokolwiek na ten temat, czy zamierzają to zaktualizować czy coś?
@lother
PS4 obsługuje tylko płytki Blu-ray, Blu-ray 3D i DVD. Muzykę i filmy możesz słuchać tylko przez podłączenie do niej pendrive-a lub użycia serwera domowego ale potrzebujesz do tego oficjalnej aplikacji ze sklepu PSN, która nazywa się Media Player. Albumy muzyczne najczęściej są nagrywane na płytkach CD, których konsola nie odtwarza. Do tego warto dorzucić, że aplikacja ta odtwarza pliki w formacie AVI, MP4, MKV i MPEG-2 TS (Wideo), JPEG, BMP ,PNG (Zdjęcia), MP3, AAC (Audio). Tu masz ogólnie napisane jakie płytki odtwarza, a jakie nie - http://manuals.playstation.net/document/...odisc.html
To wszystko inne to już mi wiadomo, jedynie dla mnie trochę lipna opcja, że pominęli w sumie jedną z podstaw. No cóż, musiałem wówczas użyć ps3 :P