Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Gitara Rock Band
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam zakupiłem dzisiaj na targach rupieci gitarę Rock Band i odbiornik ale od Guitar Hero.
Z radością wróciłem do domu z nadzieją że sobie pogram w Guitar Hero/Rock Band ale nie mogę sparować gitary.
I tu moje pytanie da się jakoś sparować? Czy muszę zmienić gitarę/odbiornik?
(30-08-2015, 14:59)barti10 napisał(a): [ -> ]Witam zakupiłem dzisiaj na targach rupieci gitarę Rock Band i odbiornik ale od Guitar Hero.
Z radością wróciłem do domu z nadzieją że sobie pogram w Guitar Hero/Rock Band ale nie mogę sparować gitary.
I tu moje pytanie da się jakoś sparować? Czy muszę zmienić gitarę/odbiornik?

Nie, odbiornik Guitar Hero nie zadziała z gitarą Rock Band.
Wielka szkoda no ja poszukam gitary do Guitar Hero
edit Znalazłem gitarę http://allegro.pl/gitara-guitar-hero-ps3...51028.html 
Jest to gitara składana czy może jednak jest uszkodzona?
Składana
(30-08-2015, 15:23)SmellySocks napisał(a): [ -> ]Składana

Czyli ma sens zamawiać?
Musisz zwrócić uwagę na posiadany odbiornik, gdyż do każdej gitary z serii Guitar Hero, był osobny odbiornik. A więc ta gitara może być nie kompatybilna z twoim odbiornikiem Mystery Solved
Ach, to może jeszcze jedna ważna informacja. Nie wystarczy jakikolwiek przejściówka do jakiejkolwiek gitary. Przejściówka w kształcie plektronu (łezka) zadziała tylko z gitarą z GH3, duża przejściówka prostokątna - z gitarami z aukcji, a przejściówka wielkości paznokcia tylko z bodajże gitarą z GH6.
(30-08-2015, 15:26)Dark Archon napisał(a): [ -> ]Ach, to może jeszcze jedna ważna informacja. Nie wystarczy jakikolwiek przejściówka do jakiejkolwiek gitary. Przejściówka w kształcie plektronu (łezka) zadziała tylko z gitarą z GH3, duża przejściówka prostokątna - z gitarami z aukcji, a przejściówka wielkości paznokcia tylko z bodajże gitarą z GH6.

To ja mam prostokątną