Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pękające płyty PS4
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
chciałbym poruszyć wątek pękających płyt z grami na PS4. Mianowicie nie było mnie przy moim PS4 przez pięć dni. W napędzie zostawiłem płytkę z AC: Black Flag. Płyta była w stanie idealnym. Ku mojemu zdziwieniu po powrocie gdy zmieniałem grę na Wiedźmina popatrzyłem na dysk z AC: Black Flag i w środku płyty dostrzegłem 3 pęknięcia: 2 małe i jedno zmierzające do obszaru z zapisanymi danymi gry... Czy napotkaliście na takie zjawisko pękających płyt. Jak mniemam take pęknięcie mogło powstać przez siłę odśrodkową co dalej wiąże się z jakąś wadliwą płytą? Czy to pojedynczy przypadek, bo w internecie za wiele się nie dowiedziałem. Teraz z zaniepokojeniem wyciągając płyty przyglądam się czy nie są czasami w podobnym stanie co ta z AC:BF.
Jeśli twoje pozostałe płyty są w porządku to możesz śmiało przyjąć ze to wadliwa płyta. Spotkałem się z tym w przypadku zwykłych płyt CD /DVD i nie była to wina czytnika tylko płyt, po prostu pech :-S.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka