Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Czy ktoś poleci jakieś zapomiane gry?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam   Happy

Nie mam w co grać ostatnio interesują mnie jakieś nieznane zapomniane tytuły. Najbardziej interesują mnie gry niezależne, RPG lub amatorskiego Studia. 

Pozdrawiam.  Cute_Winking

Ps. Oczywiście na Ps3
Może trochę to offtop będzie od gatunków które szukasz, ale może zainteresują ciebie ta gra:

- Singularity - przyjemny FPS z fajnymi pomysłami manipulowaniem czasem
Dzięki. Happy_2 Pomyślę, Po Gameplay'ach w internecie Nawet, Nawet ale bardziej bym zagrał w jakąś Lżejszą grę  Happy 

Pozdrawiam
Jeśli chodzi o niszowe tytuły które się nie przebiły do mainstreamu to na PS3 polecam Catherine i Asura's Wrath
Drakengard 3 też podobno jest dobre.
Dragon's Crown, lekkie i przyjemne
Jeśli chodzi o tytuły zapomniane to do takich moim zdaniem można zaliczyć Dragon's Dogma od Capcomu, zdecydowanie zasługuje na więcej uwagi niż jej poświęcono, warto sprawdzić. Nie jest to gra dla każdego a i pewnie się sporo postarzała, ale polecam.
Najpierw jednak wypróbuj Dragon's Crowna. WYMIATA
Gry anime niezbyt mi podchodzą bardziej szukam grę w stylu The Lost czy Sid meier's Civiliztion Revolution
Polecam zaglądnąć na PSN i sprawdzić czy Beyond Good & Evil nie ma w dobrej cenie. Genialna gra :P
The Lost to coś w stylu interaktywnego filmu? Jak tak to polecam ograć Hevy Rain albo Beyond Two Soul, aczkolwiek to pierwsze zdecydowanie lepiej wypada.
Polecam

na PSN:
- Braid
- Peggle
- LIMBO
- Critter Crunch
- Guacamelee!


Poza tym Wipeout HD, Bayonetta, Valkyria Chronicles

Może akurat któraś z tych pozycji Ci się spodoba.
Widzę, że już padł ten tytuł, ale podobnie jak kolega Dekakura polecam tytuł Asura's Wrath. Wciągający tytuł, bardzo grywalny.
Ja osobiście z zapomnianych gier polecam:
Starmaggedon 2, Re-volt, Crazy Taxi, Tony Hawk's Pro Skater 3 , Crazy Taxi 3, Worms3D, Virtua Cop 2 , Kaan barbarian's blade, Scrapland, Shadow Ops: Red Mercury, Heli Heroes, Thunder Wolves, CT special forces, X-Blades, Blades of time,
Air Strike 3D,  Platypus 2 oraz  Total Overdose.