Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Gry, które ukończyliście (w tym na 100%)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakie gry przeszliście na stówkę? Podzielmy to na kilka części:
-Lista gier z komentarzem i z platformą
-długość i trudność
-co teraz ogrywacie na 100% i co byście chcieli ograć na stówę

Jak był taki temat to pisać.

Ja jak na razie zdobyłem 100% tylko w Bully na Wii. Gra jest fajna, to trochę GTA w szkole, a troche symulator ucznia łobuza. Jeśli nie szukasz tu fabuły, to raczej się nie rozczarujesz.
100% raczej łatwe, tak 4/10, bo wszystko da się zdobyć w czasie gry. Za to trwa to trochę czasu. 40 godzin, może więcej, dlatego zresztą jest 4/10, a nie 3/10.
Ogólnie teraz ogrywam Batmana i może już jutro będzie stówa. Smiling Jak narazie grałem w to około 20 godzin. Trudność około 3/10, bo raczej łatwo się to zdobywa ale bez przesady.
Edit: Ponieważ nikt tu się nie udziela, to zmieniam założenia tematu. Teraz wystarczy, że skończyłeś samą grę, nie na 100%. Udzielajcie się, proszę. Childish
No i oczywiście odświeżam.
W tym czasie skończyłem Maxa Payne'a oraz Batmana na ok. 93 % (trudność odpowiednio 3/10 i 5/10, no bo jednak te wyzwania są straszne).
No dobra to pora by tu coś napisać.
100% tylko w Half life 2 i Duke Nukem 3D na steamie.
HL2 (24 godz bo przechodzone 2 razy, normalnie pewnie kolo 12 godzin da sie zdobyc 100%) trudność 5/10.
Duke 3D (23 godz) trudność tak z 6/10 bo trzeba spędzić trochę czasu na zabijaniu po sieci :P
Ogólnie inne gry mnie nie zmotywowały by przejść na 100% (w przyszłości dodatki do HL też na 100% zrobię ale to daleka przyszłość Grinning )
100% w Dark Souls 1 i 2. Chyba nie muszę mówić, że było to trudne. Tytuły mówią same za siebie.

W planach za to mam wymaksowanie XCOMa (bez dodatku) i W3.
Geometry Dash Meltdown (3 poziomy, bez coinów) się liczy?
Doom Epizod 1 na trudności ITYTD w 22 minuty (bez 100% sekretów, itemów i zabójstw) (nawet to 2-3 razy), i z kilka razy Portal 2
Tomb Raider (2013), Rise of the Tomb Raider - obie na min. 75%
Rayman Origins
TLoZ: Majora's Mask 3D (polecam, świetna gierka)
MoH Platinum (PS1)
Crash Bandicoot (1&2&3)
Crash Bash