Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Gry po polsku na 3DS
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Elo,

wiem że 99% gier na 3DS jest po angielsku/niemiecku/francusku itd.
Ale ciekawi mnie jakie gry są po polsku Smiling
Wie ktoś jakie gry na 3DS są po polsku?

Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka
Nie ma gier po polsku na 3DS ani na DS.
Polecam dobrowolnie uczyć się angielskiego, ma to same plusy!
RudyJack co ty gadasz!? Jest parę gierek na 3DS, DS, a nawet na GBA po polsku. Na stacjonarne konsole też jest ich kilka. Oczywiście, można takie pozycję policzyć na palcach jednej ręki, ale zawsze jakieś są. Jak wspominał Universon 99% gier jest po angielsku, ale te 1% to zawsze coś. Sam mam jedną gre na 3DS w języku polskim, a jest to The Mysterious Cities of Gold: Secret Paths. Wiem, że jest jeszcze parę na DS i 3DS, ale nie mogę teraz ich znaleźć (sam osobiście grałem w dwie gry na DS po polsku i w jedną na GBA też w rodzimym języku). Za to jest parę gier na Wii i Wii U w naszym języku. Sam grałem w The Bridge na Wii U (w opcjach jest do wyboru nasz język), ale wiem, że jakieś gry z serii LEGO, Marvel Avengers, Avengers: Battle for Earth, Resident Evil: Revelations i pewnie jest ich jeszcze parę, ale w te grałem i mogę potwierdzić tą informacje. Z gier na Wii wiem, że można pograć w MySims Kingdom po polsku. 

Jestem pewien, że parę gier jeszcze znajdziesz, wystarczy tylko poszperać. I na koniec chciałbym podzielić się tym zdjęciem z konsoli Wii U: [Obrazek: WVW69iZfvkgKrlCZee.jpeg]
Screen Shot'a wykonał MkBest z forum My3DS.pl
Oj, w takim razie wybaczcie moją niewiedzę, chociaż mając w głowie nintendo myślę że większości osób chodzi o ich popularne tytuły z głównego nurtu wydawniczego, które nie są tłumaczone na polski, ale to może tylko ja nie widzę sensu szukania pojedynczych przypadków.
(04-10-2015, 10:36)Hixovick napisał(a): [ -> ]RudyJack co ty gadasz!? Jest parę gierek na 3DS, DS, a nawet na GBA po polsku. Na stacjonarne konsole też jest ich kilka. Oczywiście, można takie pozycję policzyć na palcach jednej ręki, ale zawsze jakieś są. Jak wspominał Universon 99% gier jest po angielsku, ale te 1% to zawsze coś. Sam mam jedną gre na 3DS w języku polskim, a jest to The Mysterious Cities of Gold: Secret Paths. Wiem, że jest jeszcze parę na DS i 3DS, ale nie mogę teraz ich znaleźć (sam osobiście grałem w dwie gry na DS po polsku i w jedną na GBA też w rodzimym języku). Za to jest parę gier na Wii i Wii U w naszym języku. Sam grałem w The Bridge na Wii U (w opcjach jest do wyboru nasz język), ale wiem, że jakieś gry z serii LEGO, Marvel Avengers, Avengers: Battle for Earth, Resident Evil: Revelations i pewnie jest ich jeszcze parę, ale w te grałem i mogę potwierdzić tą informacje. Z gier na Wii wiem, że można pograć w MySims Kingdom po polsku. 

Jestem pewien, że parę gier jeszcze znajdziesz, wystarczy tylko poszperać. I na koniec chciałbym podzielić się tym zdjęciem z konsoli Wii U: [Obrazek: WVW69iZfvkgKrlCZee.jpeg]
Screen Shot'a wykonał MkBest z forum My3DS.pl
Dzięki wielkie Smiling
Ciekawość zaspokojona.

Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka
Są jeszcze gry polskich studiów.  Airace xeno oraz speedcałkowicie stworzone przez polskich twórców . Przy pokemonach ORAS pracowało też dwóch polaków. I była jeszcze taka gra z rybką na eshopie, też polskiego studia.  Niestety, żadne w naszej wersji językowej :/.