Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Jak korzystać z Amiibo?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!. 
Zakupiłem ostatnio Super Mario Maker w wersji z figurką Amiibo. teraz mam pytanie. Jak się z tego korzysta? Pod spodem figurki była dołączona srebrna naklejka. Mam ją nakleić pod spód figurki? Jak wgl. wygląda zapis na Amiibo?
Z góry dziękuję za pomoc. Smiling
Najlejka blokuje sygnał, żeby nikt nie mógł zeskanować Amiibo w sklepie przed zakupem.

Aby użyć Amiibo wystarczy przyłożyć figurkę do lewej strony Gamepada Wii U (ikonka prostokątów na płaskiej powierzchni) podczas korzystania z edytora poziomów. Zapis danych w gach, które go obsługują wygląda tak samo. Gra prosi o przyłożenie figurki... I tyle Smiling
A jak sprawdzać jak rośnie Amiibo? Bo taką aplikacje WiiU znalazłem na stronie amibo.
Musisz podlinkować do tej strony, bo niestety nie jestem pewien o co chodzi Smiling
http://download.conquest.cz/nintendo/Ami...b.indd.pdf

Próbowałem zapisać coś na Amiibo i nie mogę znaleźć w grze opcji zapisywania na Amiibo.
Nie wszystkie gry wykorzystują opcję zapisu. Jak na razie większość sczytuje tylko informacje zapisane na figurce. Opcja zapisu jak na razie dostępna jest tylko w Super Smash Bros. Tak twoja figurka może zdobywać poziomy doświadczenia i walczyć z tobą.
BTW. Jak odblokować resztę  itemów w Mario Makerze?
Albo przykładając Amiibo albo robiąc 100 Mario Challenge. 

Jest jeszcze Mario Budowniczy, którego odblokowujesz przechodząc minigierkę z muchami.
Korzystam teraz z Wii u wiec przepraszam za ortografie. Kupilem Mario Maker w edycji limitowanej i w niej jest artbook z kodami do zablokowanych itemow. Gdzie te kody wpisac?

Po przylozeniu Amiibo nic sie nie dzieje.
Jak korzystac z tych kodow?
Te kodziki z artbooka wpisujesz w elektronicznym manualu (ikonka zielonej książeczki) Winking
Pisanie kilka postów pod rząd z tym samym pytaniem na pewno ci nie pomoże.
Gdy jesteś w edytorze SMM, amiibo po przyłożeniu powinno działać jak na filmiku https://www.youtube.com/watch?v=ugdG6tvZRB4
Kody można wpisywać w pomocy w grze, zapewne ma ikonkę znaku zapytania ale teraz nie mam jak sprawdzić.
Dzięki wielkie za pomoc wszystkim. Plusy poleciały.
Mam jeszcze jedno pytanie.
Jak odblokować itemy z ostatniej linijki przedmiotów bez numerka?
Nie da się, bo po prostu nie istnieją do tego przedmioty Winking To chyba jest miejsce na ulubione elementy.
Aaa. Dzięki.