Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Przy nie trwałej modyfikacji oryginalny soft wczytuje się po ponownym uruchomieniu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przy nie trwałej modyfikacji oryginalny soft wczytuje się po ponownym uruchomieniu?
Nie chce przerabiać tylko przeglądałem allegro i tam przy psp pojawia się słowo przerobiona.
Znalazłem taki artykuł co to jest przerabianie i na jaką konsole jakie działa http://forum.pspoland.pl/viewtopic.php?f=50&t=43553, i mam pytanie do sposobu nie trwałego.
Po ponownym włączeniu przerobionej nie trwale konsoli wczytuje się oficjalny soft od sony, o ile nie zmusimy na wczytanie zmodyfikowanego softu?
Można wyłączyć konsolę przytrzymując długo suwak wyłączenia i wtedy przeróbka się wyłączy. Będziesz miał jednak problem z tym, że konsola częściej się będzie zacinać...
Czyli jak kupię przerobioną 3004 gdzie działa tylko tymczasowa przeróbka to będę musiał używać przeróbki, bo normalny będzie mi się zacinał?
No właśnie nie. Oto mi chodzi, że przeróbka lekko uszkadza system, przez co jest większa awaryjność. Z przeróbką i bez niej będziesz miał identyczny efekt... Ale to się powinno nieczęsto zdarzać.