Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Arhn.EU nasze wspomnienia :) (Wersja 2015)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
WITAM!

Jak co roku, tradycją jest podsumowanie roku. Tak jak Link, Dżej czy Chmurowaty, zaczynali w latach poprzednich, tak ja zacznę kolejną edycję, 2k15 Forumowych Wspomnień w tym roku. Kto „Krulowi” zabroni? No kto?
 
Rok 2015 był bardzo obfity w gierki czy imprezy różnotematyczne, na których udało mi się pojawić. 
 
Zaczęliśmy od dinarowej licytacji z Linkiem, Kicakenem i Dorsulem (jeśli o kimś zapomniałem to sorry). Szok na shoucie, niedowierzanie Archona i frajda z wydawania kasy – bezcenne™. 
Później wycieczka z Qzakiem na Pyrkon, z małym postojem w Gdańsku u Johnnego. Pyrkon zawsze jest udany. Nie ma tutaj mowy, że taki konwent miałby się nie udać. Towarzystwo jak zawsze też dopisało więc dobrze było.

Później PGA... Gadał o PGA nie będę bo każdy z nas ma swoje za i przeciw co do tej imprezy. Ważne, że ekipa znowu dopisała i wszyscy byli zadowoleni (chyba) Och, nie!
 




Z mniej ważnych rzeczy to:

- Grem zrobił mi rydwan z nerdów żebym mógł dojechać na PGA
[Obrazek: LIUohWq.png]

- Archon chciał siedzieć zaraz obok mnie na tronie Creepy
[Obrazek: acJ2li0.png]
 
Rok 2015 był w miarę udanym rokiem. Co prawda nie był on perfekcyjny ale zawsze można było się pośmiać (w szczególności ze mnie) ale było warto, prawda? Och, nie!

Zapraszam i was do opisania waszych wspominek z 2k15. 

Pozdrwaiam, 
"Krul" Sate

Lata ubiegłe : 
Niewiele mam do powiedzenia o tym roku, ponieważ przesiaduje tutaj dosyć rzadko, jednakże też dorzucę swoje trzy grosze.

Zacznijmy od Pyrkonu 2015 na którym byłem z moim tatą. Musze powiedzieć, że, według mnie, była to świetna impreza pełna dobrych atrakcji. Żałuje, że byłem tylko jeden dzień i nie spotkałem moich znajomych z forum, Jednak pomimo tego, był to świetny konwent.

Pół roku później poszedłem na PGA i... muszę przyznać, że to chyba nie jest impreza dla mnie. Jedyne co mnie tam interesowało to nintendo, a po obejściu jego stoiska wzdłuż i wszerz zacząłem strasznie się nudzić, ale przynajmniej spotkałem Linka i resztę grupy arhn.eu Wii U Has No Game . Niestety zgubiłem przy okazji moje fanty. Mam nadzieję, że się znajdą Okay .

Reasumując, był to bardzo dobry rok.
To ja zacznę od siebie, a mianowicie od pamiętnych nocek z Leeroyem i Sate i gadaniem odnośnie obecnego ustroju politycznyego naszego pięknego nadwiślańskiego kraju przy strzelaniu z armat i trollowaniu w lolu. 
Razem z Insajdem spodkaliśmy się na Woodstocku, przesiedzieliśmy kilka godzin razem i ogólnie było mega (szczególnie dyskusja o vicie). Poza tym świetnie wspominam wsparcie Mentosa odnośnie porąbanych egzaminów na polibudzie.
Dowiedziałem sie, że tradycyjnie pojawił się temat wspominkowy, więc pomyślałem, że wykorzystam tę okazję, żeby wysłać trochę pozytywnych uczuć do osób, które definitywnie na to zasłużyły Smiling Okazja rzadka, bo raz, że nie wpadam tu tyle co kiedyś, bo na szałcie panuje od jakiegoś czasu ostry rak i aż nie chce sie tam nic pisac, a dwa, że ja przecież normalnie nic nie lubię i nic mi się nie podoba, więc nie mogę psuć sobie imidżu. Niech zatem teraz będzie wyjątek Smiling

Po pierwsze, wielkie wyrazy uznania dla Ojca Założyciela, który ciągnie ten wózek tyle lat. Archonowi jestem szczególnie wdzięczny, bo pomógł mi zaistnieć blogowo, a potem stanąć na nogach na swoim i w ogóle zawsze służył bezinteresowną pomocą. Chylę czoła i wielkie, dzięki Heart Odpoczywaj w świeta, a zyczenia idą też dla Neko i qzaka, niech Wam się wiedzie Smiling

Ostatni rok był szczególnie fajny w kontekście arhn.eu właśnie ze względu na to, że kontakty z forum, shouta, etc. przeniosły się na stałe poza internet. W związku z tym, propsy dla wszystkich, którzy przyjechali osobiście zobaczyc sie na Pyrkonie czy PGA. Natomiast wyrazy autentycznej miłości lecą do stałej ekipy imprezowiczów, z którymi zrobiliśmy balangę millenium w Poznaniu, a potem skromniejszą powtóreczkę w Warszawie na WGW. I generalnie dla tych wszystkich osób, z którymi gadam i mam kontakt w zasadzie codziennie. To w sumie dzięki arhn.eu Smiling

Czekam z niecierpliwością na kolejne okazje do integracji przy dobrym piwku i złej muzyce, cztery miesiące szybko zlecą. I że wreszcie napiję się whisky z gremem nieznieczulony wcześniej tanim piwskiem jak to do tej pory bywalo Grinning

Także dzieki za ten rok i życzę wszystkiego najfajniejszego w kolejnym. Oby też było co wspominać Smiling
W tym, zbliżającym się już (całe szczęście?) do końca roku niestety nadmiar obowiazków i...zyciowe nieogarnięcie Torll spowodowały, że nie miałem wystarczającej ilości czasu, żebym uczestniczył w życiu arhnowej społeczności w takim stopniu w jakim bym chciał.
Niemniej jednak przynajmniej pierwszy kwartał 2015 mogę wspominać dobrze. Meczyki w HoTS sprawiły mi masę frajdy, niestety ekipa trochę się rozpadła, ale może uda się jeszcze kiedyś w podobnym składzie w coś pograć (@JaneQ patrzę na Ciebie Creepy).
Miło wspominam także jeden w gruniopiątków, który zakończył się graniem w Cards against humanity z błogosławieństwem Janusza Korwina-Mikke.

Także ten...Życzę wszystkim arhnowiczom wszystkiego najlepszego, sobie natomiast życzę aktywniejszego udziału w życiu portalu Party!
Temat wspominkowy Heart

To był bardzo dobry rok, pod względem arhnowych spotkań, jak i tak ogólnie dla mnie - jako nerda gracza. Kolekcja gierek rośnie, a ja dalej z uporem maniaka dostarczam kolejne fanty do mojego retro pierdolnika.

Cieszy fakt ponownego spotkania się z ekipą i przyjaciółmi arhn na tegorocznym Pyrkonie i pół roku później na PGA - nigdy bym się nie spodziewał, że te tylko "internetowe" kontakty przerodzą się w tak świetne znajomości Heart

Maj 2015 i moje urodziny to totalny szok! Od ekipy forumowej i śmietanki towarzyskiej dostałem... RETRONA! Było to totalne zaskoczenie, bardzo pozytywne, które zawsze miło wspominam jak patrzę na swój retro kącik.

W czerwcu odwiedziła mnie Ekipa z Warszawy - Kropcia i Benio, pływaliśmy sobie łódką, łaziliśmy po Hyrule i robiliśmy fotki - taka tam Zeldowa sielanka, hehe.

Pewnie zapomniałem o masie wydarzeń, ale ogólnie świetnie wspominam tegoroczne recki gierek, przebywanie na scream boxie, sypanie dinarami, diety "koniec miesiąca", wspólne gierczenie...

Pozdrawiam i życzę sobie i Wam kolejnego roku w którym będziemy mogli ponownie się znowu zobaczyć i wyściskać Creepy


P.S. Dzięki Janek za poradę. Teraz wiem, jak mam żyć.
[Obrazek: 2015-01-10_2328.png]


P.S. 2 Dzięki, dzej, wiem.
[Obrazek: 2015-04-09_1528.png]


P.S. 3 Korzystajcie z Linka Archona Creepy
[Obrazek: 2015-09-11_1626.png]


P.S. 4 - Nie ma, ale SONY = Heart (i Nintendo)
[Obrazek: 2015-12-26_1100.png]


Szczęśliwego Nowego Roku!
Śmieszny był ten rok. Jak wróciłem w styczniu z przerwy świąteczno-sylwestrowej do internetowania, to Archon napisał mi, cytuję, "W SAMOM PORE NA KOREPTE GTA". I faktycznie mu zrobiłem tę korektę, a potem jeszcze kilka innych. Fajna była ta pigułka z GTA, jedne z lepszych materiałów na kanale.

20 stycznia powiedziałem naczelnemu, że chciałbym robić pigułkę z Goticzka (tak powiedziałem, a w rzeczywistości miałem już nieźle rozpisane pierwsze dwa odcinki), ale powiedział tylko "nie możemy zrobić pigułki w trakie robienia innej pigułki Laughing" - bał się. Zdał sobie sprawę, że nie żartuję chyba dopiero kiedy odpisał mi programista Goticzka z Niemiec i miałem długaśny PDF pełen szczegółów o powstawaniu gry. Lepiej późno niż wcale. Teraz już zupełnie przywyknął, wkurza go tylko, że "nie możemy zrobić pigułki w trakie robienia innej pigułki Laughing", więc jeszcze przez jakiś czas będę zajmował ramówkę. Ale obiecuję, że postaram się streścić.

Śmiesznie wejść w świat robienia dużych filmów na duży kanał tak znikąd. Miło mi czytać komentarze osób, które się nie połapały, że film robił totalny amator, a nie Archon z kilkuletnim doświadczeniem w montażu. Robię co mogę i dalej się uczę, więc będzie tylko lepiej. Ci, którzy zauważyli, też są całkiem przychylni.

Najlepszym uczuciem jest jednak łapanie kontaktu z tymi wszystkimi twórcami. Wysyła się mejla i trzyma kciuki żeby gość odpisał. Często nie odpisują, ale jeśli na 10 wysłanych mejli jedna osoba stwierdzi, że chce pomóc, to już jest sukces. Niestety nie wszyscy są w stanie. Najbardziej żałuję, że nie udało się z aktorem głosowym Bezimiennego. Rozmawiałem z nim nawet przez telefon kilka razy (śmieszne uczucie, słyszeć taki głos przez słuchawkę), ale z powodu różnych zawiłości i problemów z czasem nie udało się nawiązać większej współpracy. Choć tak czy inaczej jestem zadowolony, rozmawiałem z Bezimiennym Grinning

Oprócz tego dostałem pierwszą płytową promkę na konsolę, której nawet nie mam i zrobiłem pierwszą wideoreckę. Nic spektakularnego, będę się musiał jeszcze sporo nauczyć, ale przynajmniej zadebiutowałem, więc będzie z górki.

To tyle jeśli chodzi o sukcesy na polu internetowym, na żywo było jeszcze lepiej <3

Przed Pyrkonem 2015 miałem okazję gościć śmietankę towarzyską w postaci parasolki oraz gości ze Szkocji, Qzaka i Satego. W przeciwieństwie do podszywających się pod dzieci niebezpiecznych dorosłych z kampanii społecznych, społeczności arhn.eu warto zaufać i się z nią spotkać na żywo. Jest o wiele lepsza niż mógłby to sugerować dość specyficzny forumowy shoutbox. A tyle ludzi, ile teraz jeździ na te zloty, nie spotkacie chyba nigdzie. Dalej nie wiem jak się ich tyle zebrało.

W czerwcu arhn.eu jeszcze mocniej odbiło się na moim życiu, bo ruszyliśmy z gdańską ARHNChatą wraz z parasolką i Kicakenem. Śmieszne jest to, że zanim poznałem ich na żywo, praktycznie nie wiedziałem kim są - widziałem tylko nicki na forum. Dopiero na różnych spotkaniach społeczności w zeszłym roku poznałem ich i stali się tymi, kim są dla mnie obecnie. Także niestety nie mogę wam doradzić mieszkania z ludźmi poznanymi w internecie. Ja moich poznałem na żywo <3

PGA w tym roku, poza ogromem ludzi, zdecydowanie nie zachwyciło. Ponoć WGW lepsze. Czy to znaczy, że w 2016 jedziemy na WGW? A może na oba? Zobaczymy Smiling 

Do tego czasu zdążę skończyć swoją pigułkę. Nie wiem co będę robił potem. Moja najulubieńsza gra omówiona, albo odsunę się w cień, albo wymyślę sobie coś nowego. Zobaczymy co przyniesie przyszłość.
2015 rok! To był bardzo dobry rok, szczególnie pod względem gier. Pojawiło się sporo ciekawych tytułów - Wiedźmin 3/RE Revelations 2/Devil Survivor 2. Jak i u mnie pod względem sprzętowym - dorwałem 4 konsole - DS, PSP, GB Color oraz PS4.

Jeżeli chodzi pod względem wydarzeniowym to spędziłem głównie na konwentach mangowych oraz WGW z Streetpassynaliami, gdzie mogłem spotkać arhynowiczów np. Yamnego, Grodka (głównie w Płocku), Cella, Stryja itd. Udało mi się również spotkać Linka przed jego urodzinami w Media Expert, gdzie proponował mi kupno pralki Torll oraz Kondora, grającego w Banjo-Kazooie w sali growej na Paconie. Oczywiście pozdrawiam także ekipę Teamspeakową o/

Na tegorocznym PGA niestety się nie pojawiłem, z powodu problemów rodzinnych, ale nadrobię na Pyrkonie 2016. No i wsumię to wszystko... wait, toż nie mogę zapomnieć o nowej ksywie na forum - #redaktorKalicki.

See Ya!