Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Jakie czytacie książki.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja czytam głównie mitologie Cthulhu.
Boss Eye of Cthulhu to nawiązanie do książek Lovecrafta.
W piszcie w google Cthulhu i zobaczycie o co mi chodzi.
Napiście co wy czytacie!
Ostatnio, głupio się przyznać mam dłuższą pauzę. Z tego co zawsze lubiłem:
- wszystkie ksiązki cyberpunkowe Williama Gibsona (Graf Zero, Neuromancer, Mona lisa Turbo, Wszystkie Jutra)
- Neal Stephenson -> Zamieć
- Pilipiuk - saga o Jakubie Wędrowyczu

Do przeczytania - koniecznie po obronie ;-)
- Cejrowski - Rio Anaconda
- N Stephenson - Diamentowy Wiek
Ja przeczytałem wszystkie części Harrego Pottera (J.K.Rowling) - dla mnie są świetnie tym bardziej że uwielbiam ksiązki fantastyczne
Przeczytałem Sagę "Zmierzch" ( Stephenie Mayer) , ale średnio mi się podobała
3 części " Miasto Kości" - Cassandra Clare
3 części " Świat Nocy" - L.J Smith
aktualnie czytam książki L.J Smith tylko serię : "Pamiętniki wampirów" zbieram kasę na 4 część :P
a ogólnie to jestem molem książkowym w ciągu roku czytam jakieś 60-80 książek , a jeżeli coś mnie wciągnie to potrafię przeczytać ~~800 stron dziennie :P
Tyle przeczytałem książek że nie pamiętam ich tytułów Smiling. Ja też przeczytałem książki harry potter (J.K.Rownling)
oraz uwielbiam też książki pt:
"Zwiadowcy" - John Flanagan
Ja bardzo polecam książki trylogia mrocznego elfa drizzt'do urden
Ja to książek nie lubię czytać zbytnio, ale zauroczył mnie "Wiedźmin" Andrzeja Sapkowskiego. Bardzo dobrze dobrane dialogi, wspaniała fabuła, po prostu świetne!
Lubie ksiazki historyczne, a z takich bardziej aktualnych to lubie Paulo Coelho
Temat poszedł w zapomnienia, a szkoda.

Ostatnio zabrałem się za książki kryminalne. Ostatnio czytałem "Wykrywacz zbrodni" - zbiór opowiadań, mała książeczka, całkiem tania, ale opowiadania - super. Teraz mam zamiar zabrać się za "Piramidę" Henning Mankell. Jeżeli ktoś jest fanem Kurta Wallandera, to musi przeczytać tą książkę. Do tego książka wydana w listopadzie 2011 roku, więc jest to nowość na rynku ;>
Ja czytam atramentowa śmierć orza harry potter.
pozdrawiam 666evilMario