Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Folia na New 3DS XL
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć!

Posiadacie na swoich 3DS'ach folie na ekrany?

Bo jako pedantycznie nastwaiony do rys na ekranie człowiek, muszę wiedzieć czy to ma sens Laughing

Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka
Przez wrodzoną pedantyczność i pierwiastek kolekcjonera, przyklejam folie ochronne na każdy ekran, na który się da nakleić folijkę zabezpieczającą. Na 3DSa jak najbardziej polecam, szczególnie na dolny ekran, jeżeli używasz rysika. Używaj tylko tych oryginalnych Hori.
To ja może spytam: Skąd zamawiasz oryginalne hori? Allegro jest pełne podróbek Childish
Ostatnio okleiłem 3DSa i gamepad do WiiU. Pewnie bym tego nie robił, gdyby nie dotykowe ekrany. Od rysika ekran mocno matowieje, a to paskudnie wygląda - widać to na używanych egzemplarzach z allegro.
(27-12-2015, 23:49)Ad-M napisał(a): [ -> ]To ja może spytam: Skąd zamawiasz oryginalne hori? Allegro jest pełne podróbek Childish


Ja zamawiam sobie folie do 3DS tutaj: http://powerplay.com.pl/pl/p/3DS-XL-Prot...an-now/221 albo kupuję sobie stacjonarnie, bo akurat mam niedaleko do ich sklepu Smiling mam przynajmniej 100% pewności, że jest to oryginał HORI.