Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Polecane gry wykorzytujące MOVE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Poszukuje dla mojego 12 letniego brata gier wykorzystujących kontroler move. Co możecie mi polecić, najbardziej interesują nas pozycje które umożliwiają wspólną rozgrywkę.

Obecnie posiadamy w swojej kolekcji:
- Sports Champions 1 oraz 2
- Fitness
- Magiczna księga
- Tańce
Może The Shoot? Całkiem przyjemny "celowniczek", umożliwiający grę, w dwie osoby, na podzielonym ekranie. Dla 12 latka dodatkową frajdą może być jakiś pistolet, w który wkłada się Move.
(03-01-2016, 18:57)koko5329 napisał(a): [ -> ]Może The Shoot? Całkiem przyjemny "celowniczek", umożliwiający grę, w dwie osoby, na podzielonym ekranie. Dla 12 latka dodatkową frajdą może być jakiś pistolet, w który wkłada się Move.

Propozycja całkiem ciekawa Smiling. Pytanie czy do gry jest wymagany ten "pistolet" czy jest to po prostu przystawka do kontrolera move?
Bo grę można kupić za 30-40 zł a z pistoletem wychodzi znacznie drożej.
Pistolet nie jest wymagany, to po prostu przystawka która ma sprawiać wrażenie używania prawdziwej broni.
Jak The Shoot się spodoba polecam też "The House of the Dead" SEGI, czyli takie typowe celowniczki z zombiakami. Pakiet na PSNie da się dorwać za stówkę, a gra się naprawdę świetnie Winking
A coś jeszcze innego? Może niekoniecznie w formie celowniczka?

Takie by można byłoby całą rodzinką pograć bez krwi, flaków itd :P
Mogę polecić jeszcze:
Start the Party! - zestaw mini gier, w zamyśle przypomina serię EyeToy, z PS2. Jednocześnie przy jednym ekranie, może grać do czterech osób.
PlayStation Move Heroes - platformówka, z bohaterami znanymi z serii takich jak: Ratchet & Clank, Jak and Daxter, czy Sly. Całkiem przyjemnie grało mi się w ten tytuł, niestety nie wiem, czy istnieje możliwość zabawy w kilka osób.
W takiej kategorii wiekowej polecam Puppeteer (bardzo "teatralna" gra) oraz Medieval Moves - Wyprawa Trupazego.