Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Nintendo NX
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co sądzicie na temat plotek, spekulacji że kolejna generacja konsol od Nintendo o jakże tajemniczej nazwie ,,Nintendo NX,, miałaby wejść do sprzedaży w 2016 po uprzednim zapowiedzeniu na E3. Czy losy N3DS będą takie same jak  Nintendo DSi ? Będzie to konsola przenośna czy też stacjonarka?  Czy w tym momencie opłaca się kupować 3DS kiedy bliskie losy konsoli nie są pewne ?
(08-01-2016, 17:59)Piotrekus napisał(a): [ -> ]Co sądzicie na temat plotek, spekulacji że kolejna generacja konsol od Nintendo o jakże tajemniczej nazwie ,,Nintendo NX,, miałaby wejść do sprzedaży w 2016 po uprzednim zapowiedzeniu na E3. Czy losy N3DS będą takie same jak  Nintendo DSi ? Będzie to konsola przenośna czy też stacjonarka?  Czy w tym momencie opłaca się kupować 3DS kiedy bliskie losy konsoli nie są pewne ?

Wszystkie odpowiedzi na te pytania w tej chwili to jedynie spekulacje i plotki.
chrzty a co ja napisałem w pytaniu? ,,Co sądzicie na temat zapowiedzi,, czy raczej ,,co sądzicie na temat plotek,, ?
Wątpię , by była w 2016 roku jakakolwiek zapowiedź tejże konsoli. WiiU jest jeszcze niewystarczająco starą konsolą, by wydawać następcę.
Wystarczająco niekochaną konsolą żeby ludzie w czarnych garniturach w siedzibie nintendo stwierdzili że olewają tą konsolęTrollface
(08-01-2016, 19:37)Dekakura napisał(a): [ -> ]Wystarczająco niekochaną konsolą żeby ludzie w czarnych garniturach w siedzibie nintendo stwierdzili że olewają tą konsolęTrollface

Śmiesznie napisałeś "Sony" i "Vita" Chyba Polygamia!
(08-01-2016, 19:31)Świdr napisał(a): [ -> ]Wątpię , by była w 2016 roku jakakolwiek zapowiedź tejże konsoli. WiiU jest jeszcze niewystarczająco starą konsolą, by wydawać następcę.

Dlatego też sądzę że Nintendo NX nie będzie następcą WiiU ani niczym pomiędzy (jak niektórzy spekulują) a następcą rodziny 3DS-ów. Uzasadniam to tym że cały system jest już przestarzały, co prawda Nintendo nigdy nie kierowało się nowinkami i nie dążyło by być mieć najmocniejszą i najwydajniejszą kieszonsolkę jednak możliwości 3DS ograniczają producentów. Drugim powodem dlaczego tak myślę jest to, że Nintendo już raz wywinęło taki numer wraz z wydaniem DSi podsycając jedynie sprzedaż konsolek. Pomimo wydania N3DS i poinformowania gier ekskluzywnych tylko i wyłącznie na tą wersję 3DS-ów ukazał się jeden ekskluzywny tytuł.

(08-01-2016, 20:11)yamny napisał(a): [ -> ]
(08-01-2016, 19:37)Dekakura napisał(a): [ -> ]Wystarczająco niekochaną konsolą żeby ludzie w czarnych garniturach w siedzibie nintendo stwierdzili że olewają tą konsolęTrollface

Śmiesznie napisałeś "Sony" i "Vita" Chyba Polygamia!

Idealnie podsumowana sytuacja konsoli od Vity. To co wyróżnia konsolki Nintendo jest fakt gier ekskluzywnych które zawsze trzymają poziom, i tak naprawdę ,,Nintendo ekskluzywami się trzyma,, przynajmniej takie jest MOJE zdanie.
Na bazie patentów, nie-patentów i innych tego typu możemy spokojnie przypuszczać, że NX to będzie coś więcej niż pojedyncza konsola Smiling I z tego też powodu mam problemy z daniem wiary plotkom, że będzie ona mieć osiągi zbliżone do X1 i PS4. Nintendo zwyczajnie na tym nie zależy.

A Wii U może lajtowo iść w odstawkę - konsola nie przyjęła się nawet w połowie tak dobrze jak mogła (devowie zlali na nią ciepłym moczem). I tu się właśnie pojawi miejsce na NX.

I ja szczerze wierzę, że NX będzie leciało na karcie pamięci, a nie na płytach. Gry są coraz większe, a głupia karta MicroSD ma 32gb pojemności. A że Nintendo lubi hipsterzyć, to każdy z nas raczej wie Grinning