Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: PixelArt
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemka wszystkim, od jakiegoś już czasu śledzę poczynania Arhona na youtubowym kanale arhn.eu i pomyślałem, że może ja coś kreatywnego zrobię. Myślę, że wyszło całkiem przyzwoicie Smiling. Przypadnie do gustu fanom Poketto Monsta~.

[Obrazek: Iu2EzUn.jpg]
Wygląda całkiem fajnie, jakie ma rozmiary i ile czasu zajmuje ci wydzierganie (?) takiego poka? Przyjmujesz zlecenia na podobne prace? Creepy
(29-01-2016, 18:03)Banan9102 napisał(a): [ -> ]Wygląda całkiem fajnie, jakie ma rozmiary i ile czasu zajmuje ci wydzierganie (?) takiego poka? Przyjmujesz zlecenia na podobne prace? Creepy

Nie jest jakiś specjalnie duży. Jego wymiary to 10,8 x 11,7 cm. Zajęło mi to jakiś tydzień? Wszystko zależy ile czasu na to poświęcę. Przyjmuję zlecenia na drobne prace Smiling, tylko musiał byś się ustawić w kolejce. Na razie kończę Black Mage'a z Final Fantasy i potem robię Psyducka dla znajomego Grinning.
Zainspirowany Twoją twórczością postanowiłem zrobić swojego PixelArta, a oto i rezultat mojej pracy Smiling
https://flic.kr/p/FDRnMG
Podziwiam, wielki szacun, wygląda rewelacyjnie Grinning
Na następną wypłatę pewnie się pokuszę o takie małe arcydzieło Winking
Bardzo Fajne Grinning
Sam bym nie potrafiłbym tego zrobić haftem krzyżykowym Smiling
Chociaż kiedyś dla zwykłej rozrywki robiłem coś podobnego w Paint Grinning