Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Moja Gra
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

redstonek07

Jakiś czas temu zacząłem pracę nad grą Super Maniek Bros. (Taki klon Super Mario Bros. na PC)
W tym momencie jest już ukończona i poprostu chciałem przedstawić swoją grę szerszej publiczności.
Na razie jest 5 poziomów (5 poziom to walka z bossem)
Tak więc pobierajcie grę (Nie to że Was zmuszam) i napiszcie w komentarzach jak gra się podobała Smiling
!UWAGA!:TA GRA POSIADA BŁĘDY! Ta gra nie jest przygotowywana przez cały sztab ludzi, tylko przez 1 osobę. Pozatym nie umiem jeszcze tak za bardzo programować.

DOWNLOAD:
http://www.4shared.com/file/uiB6hrX3ce/S..._bros.html?
INNY DOWNLOAD (Na prośbę Banan9102)
http://www.mediafire.com/download/f7hkc1...+bros..exe
Możesz wrzucić ją gdzieś indziej?

redstonek07

(29-01-2016, 21:05)Banan9102 napisał(a): [ -> ]Możesz wrzucić ją gdzieś indziej?
Wrzuciłem na MediaFire Winking
Pograłem trochę i do 3 poziomu udało mi się tylko raz dotrzeć, to parę uwag : nwm z jakiegoś powodu często celownik mi znika, na początku tracę 1 życie mimo że nic nie zrobiłem/nikt nie strzelił i co do tego strzelania to nie udało mi się odkryć którym się strzela Laughing nie mówiąc o tym że pierwsze 2 minuty spędziłem na tym jak mam sterować, jakiś opis by się przydał Grinning
W jakim narzędziu ta gra została zrobiona? Może i ja bym się pobawił w tworzenie gry Smiling
Wygląda jak construct 2, musisz jeszcze wiele w niej naprawić:
-postać źle się obraca
-postać zaczepia się o pionowe ścianki bloków
-brak wyjaśnionego sterowania, tam się serio strzela? Torll
-jak ktoś wcześniej wspomniał, utraty życia 'za nic'
Jednak mam za dużo wolnego czasu... Grinning
Napisałeś że gra jest ukończona a ma sporo błędów, oprócz tych które się tu pojawiły to jeszcze można wyskoczyć poza mapę, boss na końcu nie stanowi wyzwania, dotarcie do niego to trzeba się pomęczyć, podczas gdy w finale właśnie boss się nie rusza, a jego "pociski" latają zbyt wolno i z za dużymi odstępami od sb ( te typki na każdej mapie są sto razy trudniejsze). Sam celownik się zacina podczas poruszania postacią.
I tak... tam się serio strzela   Bitch please!
No i na koniec to strzelanie, naprawdę sterowanie postacią na "wsad", druga ręka na myszce by celować a strzelanie jest pod "C" ?

*Na końcu piszesz że za 2 część się zabierasz, z mojej strony rada napraw najpierw tą gierkę do poziomu w którym idzie w to normalnie grać a potem twórz kolejne Winking

redstonek07

(29-01-2016, 22:24)Świdr napisał(a): [ -> ]W jakim narzędziu ta gra została zrobiona? Może i ja bym się pobawił w tworzenie gry Smiling

Multimedia Fusion Developer 2

(30-01-2016, 00:30)Nysmar napisał(a): [ -> ]Jednak mam za dużo wolnego czasu... Grinning
Napisałeś że gra jest ukończona a ma sporo błędów, oprócz tych które się tu pojawiły to jeszcze można wyskoczyć poza mapę, boss na końcu nie stanowi wyzwania, dotarcie do niego to trzeba się pomęczyć, podczas gdy w finale właśnie boss się nie rusza, a jego "pociski" latają zbyt wolno i z za dużymi odstępami od sb ( te typki na każdej mapie są sto razy trudniejsze). Sam celownik się zacina podczas poruszania postacią.
I tak... tam się serio strzela   Bitch please!
No i na koniec to strzelanie, naprawdę sterowanie postacią na "wsad", druga ręka na myszce by celować a strzelanie jest pod "C" ?

*Na końcu piszesz że za 2 część się zabierasz, z mojej strony rada napraw najpierw tą gierkę do poziomu w którym idzie w to normalnie grać a potem twórz kolejne Winking
Ta gra nie jest przygotowywana przez cały sztab ludzi, tylko przez 1 osobę. Pozatym nie umiem jeszcze tak za bardzo programować.

Do wszystkich: Ja nie zauważyłem "utraty życia za nic"
Ta gra nie jest przygotowywana przez cały sztab ludzi, tylko przez 1 osobę. Pozatym nie umiem jeszcze tak za bardzo programować.
No spoko, ale że nie jest robiona przez cały sztab ludzi to nie oznacza, by nie dodać informacji o sterowaniu.
Czy bedzie tez dostepna wersja na OS X?

redstonek07

(02-02-2016, 17:00)LeeRoy napisał(a): [ -> ]Czy bedzie tez dostepna wersja na OS X?

Nie
Z tego co wiem to programowanie na OS X jest trudniejsze, a ja dopiero co zaczynam

(30-01-2016, 00:30)Nysmar napisał(a): [ -> ]te typki na każdej mapie są sto razy trudniejsze
YOU DON'T SAY

(31-01-2016, 16:19)redstonek07 napisał(a): [ -> ]
(29-01-2016, 22:24)Świdr napisał(a): [ -> ]W jakim narzędziu ta gra została zrobiona? Może i ja bym się pobawił w tworzenie gry Smiling

Multimedia Fusion Developer 2

(30-01-2016, 00:30)Nysmar napisał(a): [ -> ]Jednak mam za dużo wolnego czasu... Grinning
Napisałeś że gra jest ukończona a ma sporo błędów, oprócz tych które się tu pojawiły to jeszcze można wyskoczyć poza mapę, boss na końcu nie stanowi wyzwania, dotarcie do niego to trzeba się pomęczyć, podczas gdy w finale właśnie boss się nie rusza, a jego "pociski" latają zbyt wolno i z za dużymi odstępami od sb ( te typki na każdej mapie są sto razy trudniejsze). Sam celownik się zacina podczas poruszania postacią.
I tak... tam się serio strzela   Bitch please!
No i na koniec to strzelanie, naprawdę sterowanie postacią na "wsad", druga ręka na myszce by celować a strzelanie jest pod "C" ?

*Na końcu piszesz że za 2 część się zabierasz, z mojej strony rada napraw najpierw tą gierkę do poziomu w którym idzie w to normalnie grać a potem twórz kolejne Winking
Ta gra nie jest przygotowywana przez cały sztab ludzi, tylko przez 1 osobę. Pozatym nie umiem jeszcze tak za bardzo programować.

Do wszystkich: Ja nie zauważyłem "utraty życia za nic"
Ta gra nie jest przygotowywana przez cały sztab ludzi, tylko przez 1 osobę. Pozatym nie umiem jeszcze tak za bardzo programować.

P.S: Ja dotarłem do niego w 1-2 minuty
Gra-błąd. Koszmarnie się steruje. Ale w sumie śmieszna, przeszedłem całą. W sumie chyba nawet specjalny ending miałem z powodu dużej ilości żyć- https://i.imgur.com/m7WQhS0.png (spoiler)

redstonek07

(03-02-2016, 20:46)Kondor napisał(a): [ -> ]Gra-błąd. Koszmarnie się steruje. Ale w sumie śmieszna, przeszedłem całą. W sumie chyba nawet specjalny ending miałem z powodu dużej ilości żyć- https://i.imgur.com/m7WQhS0.png (spoiler)
Tak, to jest specjalny ending
A, no to nieźle. Zagłosowałem w ankiecie i wyszło w końcu że 25% osób daje okejke, jak na pierwszą gre chyba nie tak źle. Czekam na kolejną Smiling

redstonek07

(17-02-2016, 19:57)Kondor napisał(a): [ -> ]A, no to nieźle. Zagłosowałem w ankiecie i wyszło w końcu że 25% osób daje okejke, jak na pierwszą gre chyba nie tak źle. Czekam na kolejną Smiling
Zrobić grę można, kolejna część na ok.wakacje bo komputer mi nie działa Happy
Sterowanie jest koszmarne. Kursor myszki mi wariował. Ale sama gra jest fajna. Widzę, że masz MMF2 nawet opanowane. Jeśli będziesz miał w przyszłości chwilkę to mam do ciebie pare pytań. Ale gra sympatyczna Winking

redstonek07

(11-04-2016, 00:14)Matuleczek napisał(a): [ -> ]Sterowanie jest koszmarne. Kursor myszki mi wariował. Ale sama gra jest fajna. Widzę, że masz MMF2 nawet opanowane. Jeśli będziesz miał w przyszłości chwilkę to mam do ciebie pare pytań. Ale gra sympatyczna Winking

no pytaj