Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Ignatius - nasza nowa gra na google play
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim!

Jest mi niezwykle przyjemnie przedstawić grę, którą wraz z bratem stworzyliśmy na systemy android.
Pracę nad grą rozpoczęliśmy pod koniec 2014, były oczywiście większe i mniejsze przerwy w naszej prac, miała ona być prostą platformówką, z czasem jednak pod względem mechaniki jak i oprawy przerodziła się w "coś"  bardziej zaawansowanego.

Tutaj dodam może opis z google play:
"Ignatius to klimatyczny puzzle-platformer (gra logiczno - platformowa) z interesująca fabułą. Swoją graficzną formą nawiązuje do starych, niemych filmów. Oprawa wizualna „Ignatiusa” to unikalne połączenie różnych estetyk – ręcznego rysunku, noir, vintage, art deco a nawet elementów steam-punk. Całości dopełnia nastrojowa muzyka i ciekawe tło fabularne. W grze możemy odnaleźć nawiązania do gwiazd i filmów z dawnych lat.

Gra zabiera nas do surrealistycznej rzeczywistości, gdzie wcielamy się w postać o imieniu Ignatius. Główny bohater to chłopak nieco znudzony swoim dotychczasowym, monotonnym życiem. Pewnej księżycowej nocy dzieje się coś nieoczekiwanego, co przewraca jego uporządkowane życie do góry nogami. Spotyka tajemniczego dyrektora kina obwoźnego o imieniu Vigo. Pod wpływem działań szalonego reżysera, Ignatius zostaje uwięziony w świecie filmu.
Podczas gry odnajdujemy fragmenty księgi, dzięki którym możemy poznać historię naszego głównego oponenta, a także dowiedzieć się w jaki sposób nieoczekiwany splot zdarzeń wpłynął na nasz obecny los.
W grze zmierzymy się z przeszkodami o charakterze logicznym i zręcznościowym. W walce stawimy czoło bossom. Przemierzymy surrealistyczny świat pełen dziwnych stworzeń i intrygujących miejsc.
- dwa rodzaje sterowania
- system save’ów (w dowolnym momencie gry)
- wyjątkowa szata graficzna nawiązująca do stylów: ręcznego rysunku, noir, vintage, art deco oraz steam-punk
- atmosfera starego filmu
- ciekawe, zróżnicowane epizody
- nastrojowa oprawa muzyczna i dźwiękowa"

Ponadto warto wspomnieć, że gra nie atakuje graczy reklamami. Zostały one ograniczone do minimum. W pierwszym epizodzie nie pojawiają się w ogóle.

filmik:





obrazki:
[Obrazek: tumblr_o271ubV1Ha1v710iao2_500.gif]

[Obrazek: tumblr_o271ubV1Ha1v710iao3_500.gif]

[Obrazek: tumblr_o271ubV1Ha1v710iao5_500.gif]

[Obrazek: qLsQI65.png]

więcej informacji na naszej stronie:
www.sonsofwelder.com

Pozdrawiamy i czekamy na wasze opinie dotyczące gry.
Gra fajna - napewno pobiore Grinning
Dzięki.

W tym tygodniu planujemy wrzucić update na google play zawierający kilka poprawek oraz możliwość wyboru języka polskiego.

Pozdrawiamy.
Ignatius otrzymał pełną lokalizację zapraszamy do testowania na Google Play.

https://play.google.com/store/apps/detai...natius.www

Pozdrawiamy!
Fajnie wygląda, możecie zdradzić na jakim silniku gra powstała?
(02-03-2016, 10:49)klaude napisał(a): [ -> ]Fajnie wygląda, możecie zdradzić na jakim silniku gra powstała?

Gra była tworzona w Construcie 2 silnik jak podaje kompilator Cocoon.io to Canvas+.
Po aktualizacji wyszło kilka błędów :
Kontynuajca w menu gry
Gra uruchamia się na 1/4 ekranu na S4 mini.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
(06-03-2016, 11:54)Fixxxer1 napisał(a): [ -> ]Po aktualizacji wyszło kilka błędów :
Kontynuajca w menu gry
Gra uruchamia się na 1/4 ekranu na S4 mini.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
Dostępny jest już nowy update 1.0.6 poprawiający błąd skalowania.
Jeżeli chodzi o literówkę w menu spostrzegłem ją już jakiś czas temu przy następnej aktualizacji będzie poprawiona.
Jak na razie to  tylko ty ją zauważyłeś pomimo tego, że jest od pierwszej wersji Smiling

Pozdrawiamy

(06-03-2016, 11:54)Fixxxer1 napisał(a): [ -> ]Po aktualizacji wyszło kilka błędów :
Kontynuajca w menu gry
Gra uruchamia się na 1/4 ekranu na S4 mini.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
Dostępny jest już nowy update 1.0.6 poprawiający błąd skalowania.
Jeżeli chodzi o literówkę w menu spostrzegłem ją już jakiś czas temu przy następnej aktualizacji będzie poprawiona.
Jak na razie to  tylko ty ją zauważyłeś pomimo tego, że jest od pierwszej wersji Smiling

Pozdrawiamy