Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Nintendo zapowiada: Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, jest to mój pierwszy wpis na forum i dotyczy nowego produktu Nintendo! 





11 Listopada tego roku wydana ma zostać konsola Nintendo Classic Mini: NES.  Jest to pomniejszona wersja konsoli zaopatrzona w wyjście HDMI, jeden kontroler i 30 pre-instalownych gier. Konsola pozwala również na klasyczną kanapową rozgrywkę multiplayer. 

Lista Gier: 
Balloon Fight

BUBBLE BOBBLE

Castlevania™

Castlevania II: Simon’s Quest™

Donkey Kong

Donkey Kong Jr.

DOUBLE DRAGON II: THE REVENGE

Dr. Mario

Excitebike

FINAL FANTASY®

Galaga™

GHOSTS‘N GOBLINS™

GRADIUS™

Ice Climber

Kid Icarus

Kirby’s Adventure

Mario Bros.

MEGA MAN™ 2

Metroid

NINJA GAIDEN®

PAC-MAN™

Punch-Out!! Featuring Mr. Dream

StarTropics

SUPER C™

Super Mario Bros.

Super Mario Bros. 2

Super Mario Bros. 3

Tecmo Bowl™

The Legend of Zelda
Zelda II: The Adventure of Link


[Obrazek: CI_NintendoClassicMiniNES_PS_Announcemen...ge912w.jpg]
Niestety o ile mi wiadomo nie będzie można podłączyć do konsoli cardridge'y z klasycznej konsoli. Za to kontroler mini nesa można podłączyć do Wii Remote'a i korzystać z niego na konsoli Wii bądź Wii U, w celu uzyskania bardziej autentycznych odczuć grając w gry w ramach Virtual Console NES. 

Sama konsola prawdopodobnie będzie pozwalała na powrót do gry w momencie zakończenia, bez obawy o straty zapisów.


Konsola będzie kosztować  60 Dolarów (238zł na ten moment) a kontroler 10 Dolarów (39zł).

Adapter AC do gniazda USB nie jest dołączany w zestawie, choć jest wymagany do rozgrywki.



Osobiście prawdopodobnie kupię produkt, jednak wstrzymam się aż zobaczę go na kanale Archona. Jestem też ciekaw waszego zdania. Smiling

Ponieważ jest to niemal dosłowna kalka naszego postu ze strony głównej:

http://arhn.eu/2016/07/nintendo-wypusci-...ymi-grami/

gdzie już toczy się dyskusja, zamykam wątek i zachęcam do wypowiadania się tam, żeby uniknąć spamu.