Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Nagranie rozgrywki z gry na Androida
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak w temacie, chciałbym nagrać (bez ścinek/spadków framerate'u) rozgrywkę z Sonic Runners, która zostanie wyłączona 27 lipca (więc już nie zostało dużo czasu). Nie bardzo wiem, jak się do tego zabrać - "androidokonsolka", na której gram (J.X.D S7800b) ma wyjście HDMI, ale nie wiem, od jakiej strony ugryźć to zagadnienie - czy mogę wykorzystać jakoś to wyjście (nie mam żadnego narzędzia do przechwytywania poza podróbką ezcapa (easycapem) którą kupiłem jakieś 1,5 roku temu (jeszcze nie wiedząc, że to podróbka :P), ale to raczej za bardzo nie pomoże, bo tam są tylko wejścia na kable kompozytowe. Czy jest jakiś sposób? Czy raczej powinienem raczej spróbować zalogować się na jakimś emulatorze Androida i tam nagrac rozgrywkę (a jeśli tak, to czy ktoś mógłby polecić emulator bezproblemowy w obsłudze i "niegrożący" spadkiem framerate'u podczas nagrywania, dzięki któremu mógłbym tego nagrania  dokonać?

Z góry dzięki za wszelkie sugestie.
(23-07-2016, 17:28)MartiusR napisał(a): [ -> ]Jak w temacie, chciałbym nagrać (bez ścinek/spadków framerate'u) rozgrywkę z Sonic Runners, która zostanie wyłączona 27 lipca (więc już nie zostało dużo czasu). Nie bardzo wiem, jak się do tego zabrać - "androidokonsolka", na której gram (J.X.D S7800b) ma wyjście HDMI, ale nie wiem, od jakiej strony ugryźć to zagadnienie - czy mogę wykorzystać jakoś to wyjście (nie mam żadnego narzędzia do przechwytywania poza podróbką ezcapa (easycapem) którą kupiłem jakieś 1,5 roku temu (jeszcze nie wiedząc, że to podróbka :P), ale to raczej za bardzo nie pomoże, bo tam są tylko wejścia na kable kompozytowe. Czy jest jakiś sposób? Czy raczej powinienem raczej spróbować zalogować się na jakimś emulatorze Androida i tam nagrac rozgrywkę (a jeśli tak, to czy ktoś mógłby polecić emulator bezproblemowy w obsłudze i "niegrożący" spadkiem framerate'u podczas nagrywania, dzięki któremu mógłbym tego nagrania  dokonać?

Z góry dzięki za wszelkie sugestie.

Ezcap to oryginał, tak jak wszystkie inne nazwy tego modelu. Z darmowych emulatorów polecam Leapdroid i Andy.