Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Czy to jest legalne?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
https://www.youtube.com/watch?v=H7YA1HcDMOo

Zdaje mi się że nie
Nie wiem jak ten dzieciak może coś takiego robić zwłaszcza gra dalej na prawach autorskich
Co jest śmieszne gra jest z GOGa, a na GOGu gra kosztuje śmiesznie tanio.


Proszę o prośbę o zgłoszenia tego kolesia za takie zagrywki, Napisałem zagrywki bo wcześniej wrzucił na MEGA ale tam go zgłosiłem i pliczek usunięto, a z Mediafire jest kłopot bo potrzeba zgody od autora.

Pisałem z tym do ubisoftu na forum brak reakcji
Pisałem do gog, na forum i tam przyznali mi rację, ale brak reakcji na mój ticket.

Nie wiem co dalej?
Oczywiście, że to jest nielegalne. Co to w ogóle za pytanie? Laughing
Fun fact: jakby ktoś miał zgłaszać wszystkie takie filmiki i linki, to życia by mu zabrakło. Nie ma możliwości aby (przynajmniej teraz) wyeliminować piractwo, w internecie masz wszędzie linki, chomiki i torrenty. Po prostu olej cebulę PS3 Has No Game
Cześć, Hikaru.
Obawiam się że w internecie jest pełno osób które wrzucają takie rzeczy i to się nie zmieni. Mimo że nie lubię tego tak jak Ty, zakładanie tematu z takimi prośbami wydaje mi się bezsensowne. Najlepsze co możesz zrobić to ignorować takich ludzi Smiling
Dzięki za wsparcie przy okazji jego przemowa że jest nie winny w tej sprawie Happy

spójrz, że taki janodj na Chomikuj też udostępnił instalkę Raymana 2 z GOGa i co? Nikt o to nie ma do niego pretensji i mu tego pliku nie usunęli po dzień dzisiejszy.

Poza tym nie każdy ma konto bankowe by kupić tą grę w dolarach i nikt nie ma zachęty instalować Windowsa XP by wydanie pudełkowe śmigało normalnie, bo na 64x nawet instalator nie rusza. Ale skoro stawiasz opór, to czas to zrobić w trybie natychmiastowym.

Poza tym ludzie którzy tępią piractwo i kupują oryginalne gry to tylko pokazanie siebie z najwyższej półki innym osobom, że jest się osobą szlachetną, a w końcu to tylko gry i nic więcej. Prędzej, czy później i tak z tym skończę i tak jak będę pracował i będę miał wypłaty to będę mógł kupować co chcę i kiedy chcę.

W międzyczasie, spójrz też na inne kanały które to robią, bo ja nie jestem jedynym człowiekiem na świecie który udostępnia publicznie skradzione oprogramowanie.

A to, że gra jest z GOGa (bo ma odświeżoną licencję) a gra sama w sobie ma już 16 lat, to wiadome że licencja wygasa po 10 latach. Z każdą grą tak jest.
Skoro rozwialiśmy Twoje wątpliwości, to chyba nie ma nic konkretnego do dodania w tym temacie. Na przyszłość tylko, Hikaru, zanim założysz temat tego pokroju zastanów się przez 5 minut czy jest sens zawracać sobie tym głowę.
Tymczasem zamykam temat OK!