Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: SECRET SANTA 2016!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Pierwsza o ostatnia okazja na sprawienie sobie wzajemnie prezentów! Zapraszamy do udziału!

O co chodzi?
Secret Santa to popularny za granicą format świątecznej "zabawy". W jej ramach użytkownicy danej społeczności wysyłają sobie wzajemnie prezenty na Święta. Takie prawdziwe. Pocztą. Jeśli bawiliście się w "mikołaja" w szkole, to na pewno wiecie o co chodzi. Winking

Kto może wziąć udział?
Aby wziąć udział musisz być aktywnym użytkownikiem arhn.eu. Osoby, które założą konto wyłącznie na potrzeby zabawy, nie mogą brać w niej udziału. O tym czy ktoś jest "godny" do udziału zadecyduje ostatecznie organizator. Czyli ja Illuminati

Zasady:
1. Zapisz się wysyłając maila na [email protected]
2. W swoim zgłoszeniu podaj:
- swój nick z forum
- adres wysyłkowy wraz z imieniem i nazwiskiem i numer telefonu dla kuriera
- informację czy zgadzasz się wysłać prezent za granicę

3. Biorąc udział w Secret Santa ZGADZASZ się na przekazanie twojego adresu i danych osobowych osobie, która cię wylosuje!
4. Zgłoszenia przyjmujemy do 19 listopada.
5. 20 listopada organizator (czyli ja!) rozlosuje adresy między uczestników. Ktoś dostanie twój adres. Ty dostaniesz adres kogoś innego.
6. Sugerowana cena prezentu ~50zł z wysyłką, ale jeśli czujesz się hojny to droga wolna.
7. Wyślij prezent przed 15 grudnia, by dotarł do odbiorcy przed świętami. Spróbuj trafić w gust swojego "celu".
8. ZACHOWAJ PARAGON I/LUB DOWÓD WYSYŁKI jako dowód udziału na wypadek nieprzyjemności.
9. NIE ZDRADZAJ czyim jesteś "Mikołajem", niech to będzie niespodzianka! It Is A Mystery
10. Gdy otrzymasz swój prezent, zrób mu zdjęcia i podziel się wrażeniami w tym wątku!
11. Gdy twój cel otrzyma prezent i sobie tego zażyczy, możesz teraz zdradzić, że byłeś Mikołajem Mystery Solved

Regulamin może ulec zmianie jeśli okaże się, że o czymś zapomniałem. Proszę o zadawanie pytań poniżej. Zostaną usunięte, gdy zaczną docierać do was prezenty. Smiling
Jak z adresem nadawcy na paczkach? Przecież ci bardziej bliżsi znają swoje dane, a z drugiej strony szkoda by było jakby paczka zaginęła/miała być zwrócona.
Moje pytanie, czy tak jak w przypadku Secret Santa na reddicie będziemy podawać mailowo, bądź w osobnym wątku, nasze zainteresowania, preferencje, które mają nakierować naszemu Mikołajowi na odpowiedni prezent?
W sumie nie jest to zły pomysł. Proszę więc. Opcjonalny wątek. Instrukcje w środku

http://forum.arhn.eu/Temat-SECRET-SATAN-...W-SI%C4%98
Jej, dotarł do mnie prezent od mojego Secret Santa!!

[Obrazek: SKo1tYll.jpg]
Szkoda, że nie mam kamerki i statywu do nagrywania rozpudlinku, huh.

[Obrazek: dYQi9sgh.jpg]
Wszystko zgodne z powyższą listą!

[Obrazek: dtmquyHb.jpg]
I moja twarz gdy rozpakowałem prezenty Grinning

I ogólna opinia: w paczce było po trochu rzeczy, które opisałem w temacie "Przedstaw się" i mimo braku rzeczy, na które bardzo mocno liczyłem to zawartość jest w dużym uogólnieniu fajna i przemyślana ;-) Największy banan na twarzy dał mi pluszowy wilczek, bo jest bardzo dobrze się go tuli. Rower jest ładny, ale zmarnuje się przy moich umiejętnościach manualnych. Generalnie, mój Mikołaj postarał się i teraz będzie mi głupio wysyłać prezenty do mojej wylosowanej osoby ~.~ Dzięki Wielkie!
To tak... Moj secret santa dotarl juz 1 grudnia. Info wrzucam teraz bo wczesniej nie mialem czasu.

[Obrazek: FSfnL1d.jpg]

Szok w moich oczach byl spory, tak jak i wielkosc paczki, ktora przyszla.
Po otwarciu paczuszki ukazala sie moim ocza czapka. Lubie NBA nawet bardzo, co prawda dawno juz nie sledzilem co sie za oceanem dzieje ale czapka Lakersw byla bardzo mila niespodzianka. 

Nastepnie kubek. Wielki fan sony ma kubek z sony, jeszcze wyglada jak PSX wiec Fap x2  Bedzie w sam raz do kawy Heart 

Koszulkaa z marianem. Marian zawsze na propsie.

I na koniec ksiazka. A dokladniej album z klasykami nesa i jak je przejsc. W sam raz dla Slowrunnera #pdk Heart

Podsumowujac, fuck me. Do dzisiaj jestem w szoku. Prezenty trafione na 100pro.
Nie wiem czy ktoś mnie podglądał przez okno podczas grania w settlersy 2 do 4 w nocy, ale z prezentem trafił idealnie!  

No od razu powiem że takiego prezentu się nie spodziewałem Torll
[Obrazek: i8StMww.jpg]

Płytkę tylko na szybko przejrzałem ale widziałem że masa muzyczki i jeszcze jakieś filmiki! Gierkę skądś kojarzę i wygląda na duży pożeracz czasu, fajnie fajnie Vault Boy Approves
To po lewej nie wiem za bardzo czym ma być, ale to po prawej to chyba owieczka świąteczna?
W każdym razie nie czegoś takiego się spodziewałem i przez to całkiem się uśmiałem wyjmując rzeczy z paczki Grinning
Dziękuję za schowane życzenia świąteczne i urodzinowe Kissing #nohomo

@edit: kropelka się przydała!
Od sekretnego szatana dostalem pluszaka i dwa boosterki z karcianki pokemon (na zdjęciu już rozpakowane)

[Obrazek: 2OEl5Vj.jpg]
Szatan trafił idealnie i dotarł do mnie na Mikołajki. Fajna figurka ze Skylandersów i zajebisty licencjonowany brelok w formie szaraka. Zawsze chciałem go mieć ale sam bym go nie kupił ze względu na cenę, więc prezent idealny.

[Obrazek: slIZtLe.jpg]
OMG! OMG! OMG! OMG! Heart

Drogi Santosie,

Dotarły do mnie obie części mojego prezentu, i powiedzenie, że to strzał w dziesiątke to stanowczo za mało!
Jestem zdumiona, niesamowicie zaskoczona i zadowolona Heart tak świetnie dobranego prezentu się nie spodziewałam Heart
Dostałam bardzo stylowego, drewnianego, skulonego kotka na świeczki, razem z kwiatuszkową świeczką w zestawie, a w osobnym opakowaniu zestaw czekoladowych słodkości Heart (dekapitacja misia już niedługo Heart
Drewniany kotek zajmuje teraz honorowe miejsce na środku mego stolika do kawy, a świeczuszke aż szkoda mi zapalać bo taka ładna Laughing
Słodycze powoli znikają, bo staram się nie wsysnąć wszystkiego naraz Tongue_Out_Winking
Bravo nintendo, i wszystkim życze udanych prezentów ^^
[Obrazek: kVQ4kGC.jpg]

Do mnie szatan trafił trochę później, ale był tego wart, bo wszystko w nim jest świetne. Figurka jest świetna, plakacik jest świetny, a nawet cukierki są swietne.Trzeba przyznać, że sekretny mikołaj trafił w moje gusta w tym roku Heart.

@edit Niech sekretny szatan, który robił mi prezent się odezwie na pw Winking
[Obrazek: X0BSbz7.jpg]

[Obrazek: PSahjbC.jpg]
To, że Secret Santa doskonale trafił w mój gust można spokojnie nazwać niedomówieniem. Dopiero po kilkunastu minutach od otworzenia paczki udało mi się w miarę opanować drżenie dłoni w celu cyknięcia paru fotek.
Ślicznie dziękuję, SS nawet nie wie ile radości sprawił mi tą niespodzianką Smiling !
Teraz już oficjalnie mam najlepsze Rock Bandy w całej galaktyce Heart .
[Obrazek: GWFUgMr.jpg]

[Obrazek: 4c95CGb.jpg]

Mój sekretny szatan też odwalił kawał dobrej roboty!
Dostałem Deck Builder's Toolkit z Magic the Gathering. Przyda się w budowaniu nowych talii.
Do tego dołączony był ładny foil common (na zdjęciu nie widać, że jest foil, ale musicie uwierzyć) oraz booster z jakiegoś azjatyckiego kraju. Nie wiem z jakiego, bo nie odróżniam ich alfabetów. EDIT: May mnie uświadomił, że to japoński booster Party! 
Nie będę go otwierał. Niech mi przypomina o tym świetnym prezencie Grinning
Dziękuję bardzo!

P.S. Do zestawu dołączone były 4 boostery w których znalazłem 2 foil rary. Fap
Zdecydowanie nie ułatwiłem zadania swojemu Sekretnemu Szatanowi. Postanowiłem nie nakierowywać go w odpowiednim temacie na forum do tego przeznaczonym, aby paczka pozostała dla mnie kompletną niespodzianką ( i jednocześnie po cichu modlić się, aby ten pomysł nie obrócił się przeciwko mnie. Nie przepadam za niezwykle popularnymi figurkami z serii Funko Pop!. Chyba Polygamia! ). I faktycznie, nie spodziewałem się, że akurat shoutowa rozmowa na temat perełek Team Ico, wciąż pozostających na mojej kupce wstydu, okaże się główną inspiracją dla prezentu. Cudowny dodatek do mojej kolekcji i kolejny bodziec do zmazania tej paskudnej plamy na moim honorze gracza. Heart

Dziękuję zarówno za prezent jak i miłe słowa w liście. Smiling

[Obrazek: rRUY74g.jpg]
[Obrazek: sCBUDlS.jpg]
Jak zawsze "pospieszyłam" się z chwaleniem się prezentem Laughing Dostałam paczkę w mikołajki, więc mój Secret Satan trafił z czasem idealnie. W życiu nie widziałam takiego fikuśnego zaparzacza do herbatki i dopiero rodzice musieli mnie uświadomić do czego służy Grinning Herbatka jest pyszna i właśnie pomaga mi przebrnąć przez góry zadań z matematyki. Bardzo dziękuję za prezent Heart
,,Byłem w przedpokoju i spotkałem Mikołaja" Winking
[Obrazek: tMY51c4.jpg]
A w paczce: ^^
[Obrazek: 7r1oNnZ.jpg]
Wielki szacun dla mojego mikołaja z 5 powodów:
-Wybrał najlepszy zapach choinki jaki jest dostępny Heart
-Podarował mi jedną z 13 gier Rockstar'a, których jeszcze nie mam
-Dał mi moją ulubioną czekoladę (kocham ją)
-Wszystko bardzo ładnie zapakował
-Miał utrudnione zadanie, gdyż na forum jestem od niedawna i w sumie nic o mnie nie wie
Mój Secret Satan bardzo się postarał i idealnie trafił w moje gusta. Ślicznie dziękuję Grinning
[Obrazek: hVOeGrS.jpg]Mój Sekretny Pan zamiótł mną o podłogę Heart . Naprawdę brak mi słów na to, co zobaczyłem. Dziękuję niesamowicie i życzę Wesołych Świąt wszystkim, razem z moim Świniakiem Nie Mlemerem Smiling
[Obrazek: 3HtIhiu.jpg]
Tego się nie spodziewałem  LOOOOOOL
https://imgur.com/tzkvr4p


W paczce znalazłem:
-czekoladę
-Resident Evil 4:Ultimate HD Edition
-więcej czekolady
-Zadania do rozszerzonej matury z chemii
-i jeszcze trochę czekolady

Podsumowując: Mogę być spokojny o maturę z chemii, o coś do ogrania w halloween (albo wcześniej) i o budowanie  brzuszka Smiling
oesu.
Szatan dostarczył Rock Bandy i Rock Bandy Chyba Polygamia!
W końcu mogę przed pokojem postawić znaczek, że gram. (nie że słychać nakurwianie przycisków Chyba Polygamia! )
Dodatek do Kittensów, bardzo miło. Lecz jak znajde osoby do gry to podziele się wrażeniami.

Dzięki Szatanie którego na 100pro nie znam

[Obrazek: ySEbS45.jpg]
[Obrazek: hb4puND.jpg] 

Wow!

Jak odebrałem paczkę od kuriera, to słyszałem, że coś lata w środku, na szczęście to tylko gra karciana, którą chętnie sobie ogram z sąsiadem. Grinning

Hideout to manga, horror, której nie znałem, ale bardzo chętnie sobie przeczytam. Do tego widzę, że to kompletna opowieść w jednej ksìążce, także bardzo się z tego cieszę.
Właśnie przyszedł do mnie mój Secret Santa!!! Whooooooa. Zawartość paczki zwaliła mnie z nóg, a jej rozpakowywanie sprawiło mi nie małą radość.

Łapcie zdjęcie
[attachment=671]

Serdecznie dziękuje mojemu Mikołajowi
Dotarł i mój Sekretny Szatan, musze powiedzieć że zrobił mi dzień i mimowolnie wywołał uśmiech na mojej twarzy. Wiem, że fakt wyprzedania moich konsol i trochę odbicia od gierek nie pomógł w doborze prezentów, ale wyszło naprawdę super.

[Obrazek: CCtiIS6.jpg]
Wybaczcie jakość zdjęcia i że mało co widać na nim, ale kamerka laptopowa to jedyne czym mogłem uchwycić fanty. Dostałem:
- List z bardzo miłymi słowami
- Książkę "Krótka Piłka" Harlana Cobena
- Książkę "Marzenia Są Drogie" Arnolda Zweiga
- Słodycze
- Grę Battlestations Midway
- Dodatek do Hirołsów VI "Pirates of the savage sea"
- Mega kozacki rysunek, przedstawiający mnie jako Kapitana Chmurę na S.S. Grunio. Mega uradowało to moje serduszko!

Paczka mocno tematycznie związana z moim zawodem, słodycze są zawsze super a książki będą moją motywacją do częstszego sięgania po literaturę, mój sekretny mikołaj się postarał. Dziękuję! Heart Heart Heart
Mysterious Claus™ dostarczył święta w paczce Warp Speed
Znalazłem w niej plakat z Gwiezdnych Wojen Heart
Wielką czekoladę oreo Heart
Pyszne pierniki Heart (wiem że pyszne, bo sprawdzałem Creepy )
Nalepkę Heavy Xmas Heart (na pewno będą heavy z nowymi DLC do Rock Banda z Lorde Chyba Polygamia! )
Kopertę z dopiskiem "Na DLC do Rock Band 4" Heart Whooooooa.
[Obrazek: m5G9keo.jpg]
[Obrazek: iaq2Gpa.jpg]
Bardzo dziękuje mojemu Sancie Sunglasses Pierniki są zajęte byciem zjadanym.
Ja od swojego Mikołaja dostałem taki rysunek Linka w zielonej teczce:


[Obrazek: JlBTQhM.jpg]
Stron: 1 2