Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: SECRET SATAN - PRZEDSTAW SIĘ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zgodnie z sugestią Yamnego otwieram wątek "Przedstaw się" Secret Santa 2016.

O co chodzi?
Ponieważ nie wszyscy znamy się osobiście, w tym wątku możecie się przedstawić i pokrótce opowiedzieć o swoich zainteresowaniach.
Jest to temat OPCJONALNY -- nikt nie musi w nim pisać, a wybrany "Mikołaj" nie musi korzystać z zawartych tu postów.
Jeśli jednak okaże się, że zabrakło komuś inspiracji, być może będzie mógł skorzystać z tego wątku w celu inspiracji.

NIE PODAJEMY konkretnych produktów.
Informujemy wyłącznie o szerokich zainteresowaniach i nie nakierowujemy na konkretne prezenty!

----

Dla przykładu, ja zacznę. Trochę nienatchniony ten opis, ale w sumie to musiałbym napisać "lubię wszystko, dlatego wystawiam dobre recki".

Jestem Dark Archon. Lubię burgerki, Grunio i gry wideo (szczególnie te Retro). Moje ulubione serie to Rock Band i Dungeon Keeper. Mam spore zbiory gier ze wszystkich dekad, ale lubię też wszelkie gadżety inspirowane grami. Nietematycznie, lubię sci-fi, fantasty i muzykę popularną lat 60-80. Lubię też ładne panie. Pozdrawiam i polecam.
Jestem Kondor. Lubię grać w gierki (najlepiej na DSie/3DSie, PSP, Game Boy'ach (Classic-Pocket), czytać książki (najlepiej fantasy, science-fiction, horrory), z muzyki przykładowo ostatnio słucham sporo twenty one pilots, z filmów kino superbohaterskie chociażby.
Jeśli ktoś chciały się dowiedzieć czego mniej więcej bym sobie życzył to ucieszyłbym się z jakiejś gry na konsolę, książki pasującej do mojego gustu (może być też po angielsku) czy w sumie cokolwiek innego.
Pozdrawiam wszystkich mikołajów.
Hej, jestem facepalm, też mam... wait! Lubię oczywiście gierki, z drobnymi wyjątkami wyłącznie konsolowe, posiadam małą kolekcje konsol, głównie retro(wszystkie handheldy nintendo, Pierwszy XBOX, PS2/PSX, wszystko nintendo starsze od Wii U, PS Vita) gdzie moim najukochańszym nabytkiem jest niedoceniany imo 3DS. Moje ulubione gatunki to RPG i platformówki, z książek i muzyki mam specyficzny gust więc wolałbym się nim nie dzielić. Lubię filmy współczesnego Marvela i stare horrory typu Piła, Halloween czy Koszmar z ulicy wiązów, moje ulubione serie gier( w tej kolejności) to Pokemon, Persona(szczególnie 4), Shin Megami Tensei i The Legend of Zelda.
Jestem Hub... hgorski6 i (podobnie jak 99% tego forum) lubię grac w gry (głównie na 3DS-ie, Wii U i Pececie, choc czasami gram tez  na ps2). Jestem tez wielkim fanem serii The Legend of Zelda i pokemon tcg, lubię tez gry z pokemonami, mario i kirby). Z filmów lubię truman show, szklana pułapkę i serie filmów Monthy Pythona.
Było jestem, było hej, no to pozostaje...
Cześć, jestem przedstawicielem rasy PCMasterRace (łac. Mustarde Retardos), jednakże moim małym grzechem jest posiadanie DSa. Ubóstwiam muzykę elektroniczną szczególnie tą z lat 90 pochodzącą z UK czy nederlandów i właśnie zdałem sobie sprawę jak trudno opowiedzieć o swoich zainteresowaniach nie podając żadnych przykładów.  Potrafię docenić dobry film, choć filmy moim konikiem nigdy nie były, z książkami niestety wstyd się przyznać ale jest podobnie. Trudno jest mi też wskazać ulubiony gatunek gier, natomiast łatwo jest mi wymienić te za którymi nie przepadam. Nie lubię gier których targetem są ludzie z dalekiego wschodu (ale Guilty Gear to co innego, ok? Torll ) Tak samo nie przepadam za mmo czy ogółem grami, które nastawiają się na grind i patrzenie na cyferki. A, no i wszelakie souls like'owe giereczki również nie zostały stworzone dla mnie. Lubię fastfoody, zawsze mi ślina cieknie gdy poczuję nawet najtańszą budę z kebabem, a jako iż moja waga mi na to pozwala to bez zatraceń czasem urządzam sobie wieczory pełne niezdrowej żywności. No dobra, wypić też czasem lubię.
'Oi Lads!

Lubię czytać dobre książki i grać w gry(A to niespodzianka Laughing) - generalnie przedkładam retro i starsze gry nad nowsze.
Jedyny wyjątek to Blizzard, którego to fanem jestem i raczej jak gram w nowsze gry to od nich :P
Generalnie z książek to fantasty, kryminał, horror
Lubię spijać kawę z mlekiem o brzasku jutrzenki, a także napawać się widokiem cierpienia mych wrogów i gromadzić na zapas łzy ich kobiet. Chociaż to raczej w bonusie Grinning
Stary RPGiarz, podobno nieprzydatny do życia romantyk, ale za to kopnięty i z własnym zdaniem- apolityczny, niemoralny, niebanalny.
Warto dodać błyskotliwy, inteligentny, mądry, wspaniały- jako cechy którymi mnie byście pewnie nie opisali Laughing

A na serio- lubię słodkie do tej kawy Smiling I swojego 3ds'a i pokemony, które to obecni ogrywam oraz Link'a. Co dodali do konsoli. Oba to w zasadzie remake więć...ponownie wychodzi na moje :P

Co tam jeszcze- nie lubię skarpetek. Chyba tyle.

a z muzyki to tylko fiński black metal ♥
Cześć jestem Gurgie.

Lubię nintendo i retro rzeczy. Gadżety.
Ciekawe cukierki też są dobre.
Hej, jestem may i lubię grać w gierki (głównie jRPGi na 3/DS-a i PS2) a moją ulubioną serią gier jest Megami Tensei.
Poza grami lubuję się w tematykach sci-fi, trochę historycznych, kryminalistycznych i dotykających zwykłą codzienność - nie ważne czy to film, książka (Neal Stephenson Heart) czy japońskie twory. Muzykę zaś słucham różną, choć z naciskiem na indie/post rocka.
Cześć! Nazywam się Świdr i jak chyba każdy tutaj lubię grać w gry ( najbardziej RPGi i Platformówki). Jestem fanem handheldów Nintendo, ale nie gardzę też grami na PC. Moje ulubione serie gier to Pokemony (przede wszystkim) i Mario Kart. Jeśli chodzi o muzykę i filmy to nie mam gustu do nich.
Witajcie.
Z tej strony JohnAbruzzi. Lubie gry i klocki Lego. Wielki fanboy Fallouta. Kolekcjoner gier, numizmatyk, wielbiciel Metallici \m/, oraz obserwator nocnego nieba za pomocą teleskopu.
Hej,

Jestem Stefan, fan Nintendo i Pokemonów i Metal Geara. Moją ulubioną konsolką jest oczywiście 3DS, lubię także gry komputerowe jak i konsolowe (posiadam stare klatkujące PS4 przez co często jestem wyzywany na różnych stronach od biedaków przez PCMR), ale także i przede wszystkim lubię komiksy superbohaterskie. Kiedyś zajmowałem się także modelowaniem figurek ze świata Warhammera i Władcy Pierścieni, ale niestety nie miałem czasu na kontynuowanie tej pasji. Na co dzień jestem studentem informatyki, żyjącym z dnia na dzień i żywiącym się po taniości. Wieczorami lubię oglądać Netflixa albo pobawić się z moimi pokemonami na 3DSie, czasem też wchodzę na shoutboxa i gimbię w różnych sprawach Torll oprócz tego kiedyś chciałem się zabrać za zbieranie figurek ze świata gier i komiksów ale niestety moje finanse mi na to na razie nie pozwalają.
Dzień dobry o/
Jestem Magiczny (znany w innych kręgach jako Rokita). Gram w gierki na pc, co nie przeszkadza mi posiadać SNES'a, DS'a Lite, PSP i ps2. Uwielbiam figurki i edycje kolekcjonerskie. Co do gatunków gier to lubię gry RPG i hack 'n slash z możliwością wielogodzinnego grindu. Co do książek i filmów to preferuję fantasy albo/i dużą dawkę humoru. Gdyby ktoś chciał rozmiar koszulki, to preferuję XL. Obecnie kończę gimnazjum i przymierzam się do technikum na analityka chemicznego.
Pozdrawiam Smiling
Siema
Kim jestem to kazdy wie... Jesli nie wiesz, za krotko tutaj jestes i powinienes odrobic prace domowa Chyba Polygamia!
Jestem fanatykiem gier na konsole Sony. Figurek za bardzo nie lubie. Z reszta, 95% lootcratow czy innych pierdol daje na rozdawajki bo malo co mi trafia w gust. Jesli myslisz, ze skarpetki to dobry prezent to jestes w bledzie. Jak juz bardzo chcesz jakis oldskulowy ciuch kupic, to mozesz koszulke w rozmiarze "M". Jestem cholernie wybrednym jesli chodzi o prezenty. Jesli myslisz, ze jest ciezko mi sprawic frajde prezentem to wiedz ze nie jestes sam. Moja rodzina ma ten sam problem od 22 lat.

Innymi slowy, badz kreatywny(a), mala pierdolka sprawi mi wiecej frajdy niz cos z kosmosu.
PRO TIP Duzo siedze przy biurku, pijam duzo kawy, jestem technologicznym freakiem.
No elo, tutaj Piro.
Na moim PC, PS2 i X360 gram już coraz mniej, bo przeznaczyłem więcej czasu na nadrabianie książek i komiksów.
Z tych pierwszych lubię fantastykę oraz książki typu "Na zachodzie bez zmian" lub "Rok 1984".
Ale mimo to, raz do roku i tak wracam do mojej ukochanej trylogii Władcy Pierścieni, którą uwielbiam jak wrapy z Maka. Torll
Z komiksów chłonę wszystko, ale głównie śledzę X-menów i Star Warsy.
Ostatnio też sporo czasu spędzam na graniu z kumplami w Magic the Gathering.
A i jakby ktoś chciał wiedzieć, to rozmiar koszulki noszę M.

May the Force be with you!
Siemka! Na forum jestem od niedawna, mimo, że kanał arhn.eu na yt śledzę od 5 lat. Gram tylko na PC i na telefonie. Uwielbiam gry od Rockstar'a. Oprócz tego lubię gry strategiczne i ścigałki. Z rzeczy niegrowych lubię klocki lego, astronomię i cukierki. Jak coś to przydałbya mi się choinka zapachowa do samochodu Laughing
Cześć! Mam na imię Mateusz i jestem na forum już od paru lat. Obecnie posiadam konsolę PS4, na której bardzo często grywam. Pykam także na komputerze, chociaż w mniej wymagające tytuły, ponieważ mój komputer jest z kategorii tych drewnianych. Lubię co jakiś czas odpalić sobie jakiegoś jrpga i popalić swoją e-fajkę dla odprężenia. Czasem przygrywam sobie na gitarzę, interesuję się także kulturą japońską oraz chińską, lubię oglądać anime, jak i grać w japońszczyznę. Odpręża mnie także jazda samochodem - odkąd zrobiłem sobie prawo jazdy, to bardzo często robię sobie różnorakie przejażdżki swoim roverem 25.

Najbardziej lubię grać w gry RPG, JRPG oraz skradanki. Uwielbiam serię Metal Gear Solid, Dark Soulsy, oraz różne gry MMO, np. Final Fantasy 14 lub Guild Wars 2. Nie lubię gier nastawionych stricte na grind, gry, które polegają na zabijaniu milionów przeciwników mnie nużą. Uwielbiam za to grać z innymi graczami - głównie tryby PVP w grach mmo, czy w różnorakie strzelanki, ale także gra co-opowa sprawa mi wiele radości.
Dzień Dobry! Mam na imię Mateusz znany na forum jako Redaktor Kalicki. Osobiście grywam głównie na PS4 i X360, ale posiadam także DS, 3DS, DSi, GBC, Wii, PC, PSP, PS1, PS2 i Pegazusa. Uwielbiam grać w gry FPS/TPS, Survival Horrory oraz wszelkiej maści party games typu Just Dance, Fortune Street, Mario Party, Singstar. Jestem wielkim fanem serii Resident Evil, Dooma oraz Silent Hilla. Z innych mniej growych rzeczy, interesuje się kulturą Japońską - oglądam anime, jeżdze na konwenty mangozjebowe, słucham trochę muzyki z Japonii itd. Ponadto uwielbiam grać w koszykówkę oraz bardzo lubię tańczyć (nie tylko na imprezach :P). A i odkrywam nową pasję czyli gotowanie!
Priviet, Dariusz z tej strony. Jeśli chodzi o kwestie gamingowe o mam na stanie PS1, PS2, PS3, PS4, PSV, PSP, GBC, GBA, DS, 3DS, SNES, N64, GameCube, Xbox, Xbox360, Dingoo, Gizmondo, Atari 2600, Dreamcast, Interton 4000 Torll, Sega Master System, Sega Mega Drive, Neo Geo Pocket Color, Sega Game Gear, Mattel Intelivision no i oczywiście PC. Zbieram też mangi ale głównie romansidła Blushing bo czytanie shonenów Laughing Kolekcjonuję też pluszaki, głównie z Plants vs Zombies (tak jakoś wyszło). Jakby ktoś nie chciał mi zrobić dubla z nowszych rzeczy to rzućcie okiem na https://www.exophase.com/user/CELL767/ z retro przyjmę wszystko :3 Nie obrażam się o nietrafione prezenty i każdy cenię tak samo jak te z cyklu 10/10.
Cześć,
z tej strony Łukasz, fanboy pierwszego Playstation, miłośnik japońskiego żelaza* i literatury z nią związanej. Moje ulubione serie z szaraka to Crash, Spyro, Gran Turismo oraz Puzzle Bobble. Na pececie grywam głownie w symulatory i ścigałki. Lubię również felietony Jeremy'ego Clarksona oraz kocki Lego. Niedawno zacząłem również zbierać wszystko co związane z pierwszym Playstation (konsole, gry, pady, karty pamięci, itd.)

* motoryzacja japońska do lat 90
Hej,

Jestem Tomek i na co dzień zajmuję się pracą w korpo Chyba Polygamia! Interesuję się grami od bardzo dawna, ale przez ostatnie lata straciłem werwę na szpilanie. Bardzo zaciekawiła mnie za to lektura o ekspansji Nintendo na Amerykę i chciałbym czerpać więcej wiedzy z historii branży oraz aspektów technicznych konsol. Sprzęty, które posiadam to PS1, PS2, XBOX (bez kabli, heh), XBOX360 (zepsuty, heh), GameCube, Wii, Wii U, GBC, NDS, 3DS, NES Classic Mini, kilka Pegazusów i innych famiclonów (w większości niesprawne) oraz któryś model pongowej konsoli od Amstrada. Nie zaszkodzi jednak, gdyby mój Secret Santa miał zamiar kupić grę na konsolę, której nie posiadam - szczególnie retro. Nie ukrywam, że przez większość życia byłem Nintendronem a moim marzeniem jest spotkać się z samym mistrzem Miyamoto.

Poza tym lubię od czasu do czasu oglądać wrestling, przy czym bardziej mnie ciekawią rzeczy dziejące się za kulisami. Biografie znanych wrestlerów są zawsze na propsie Winking Od czasu do czasu kupuję soundtracki z gier wideo, a moimi ulubionymi kompozytorami są Hiroyuki Sawano oraz Susumu Hirasawa, z szerokiej palety gatunków muzyki najczęściej słucham rocka.
Jestem wielkim miłośnikiem psów i lisów oraz sporadycznie interesuję się mango i amino.

Ale potrafię się zadowolić nawet paczką dobrej herbaty Smiling
Jestę kotę! Lubie czekolady i koty Heart Nie pogardzę NICZYM, tylko daj! Winking
Witam.

Lubie dupeczki, mgsa, ramen i wysokociśnieniowy świder wodny.

P.s ostatnio rozwiązywałem trudne zadania z matmy i było fajnie.