Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pożegnalny giveaway Pokemon X/Y/OR/AS
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej, z okazji premiery nowej części mojej ulubionej serii postanowiłem utworzyć pożegnalna rozdawajkę dla VI generacji, oto lista poków które mam na rozdanie: link. Jeśli chcielibyście któregoś dajcie znać w temacie(możecie przy okazji wybrać imię i płeć, na życzenie mogę dorzucić pokerusa), wykluję takiego(bo nie mam siły sprawdzać które i ile mam na stanie) i ustalimy przez PW datę wymiany(wyślę wiadomość kiedy będzie gotowy). Rozdawajka potrwa do poniedziałku, przez ten czas zamierzam lekko powiększyć listę(dojdzie na pewno Aegislash, Kangaskhan i Lopunny). 
Pozdro OK!
MINI WIELKI SŁOWNIK GRACZA DLA MNIEJ ZAAWANSOWANYCH:
IV: "talent" pokemona w danej dziedzinie, od 0 do 31, jeśli pokemon ma w jakiejś statystyce 31IV i pozytywną naturę to lepszy być w tym nie może. "x" w tabelce oznacza że ta statystyka nie jest ważna dla danego poka i nie będę się starał o konkretną liczbę.
HA - Hidden Ability - Ukryta Umiejętność: Umiejętność, której pokemon nie może normalnie znać, może za to je dziedziczyć. Większość pokemonów z HA pochodzi z eventów nintendo albo dużego łańcucha dexnav.
PS: Z jakiegoś powodu w tabelce brakuje sprite'ów, nie zmienia to faktu że one są dostępneSmiling
Skończone trejdy: 
UzbrojonyStefan - Torchic + Sableye
Poprosze o Ralts Smiling
Poprosiłbym Torchica i Sableye jak można Bidoof
EDIT. Dzięki za poki kocham cię Bidoof