Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Wycena Pokemon Soul Silver i Pokemon Diamond
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czółko,
jestem w posiadaniu Pokemon Soul Silver i działającego pokewalkera oraz plastikowego pudełka po grze bez papierków ze środka, Pokemon Diamond także z plastikowym pudełkiem bez papierków. W internecie widzę naprawdę różne ceny, SS trochę bardziej kompletne koleś wystawił na allegro za 549 zł, na ebayu chodzą niektóre za ponad 300 zł. Jaka jest taka uczciwa cena obu gier? Dodam, że pudełka w dobrym stanie, to samo z pokewalkerem. Winking
SS można wystawić za ok 400zł, oczywiście można też spróbować za ok. 500 jednak wtedy istnieje możliwość, że długo poczekasz na kupca (śledzę na allegro aukcje, bo poluję na dobrą okazję i wiem, że dana aukcja potrafi być tam odświeżana przez kilka miesięcy jeśli cena sięga 500zł). Co do Diamond to sprawdź jak się maja ceny na portalach aukcyjnych i daj np. cenę 30zł mniejszą wtedy powinno się udać sprzedać bez problemu. Oczywiście musisz uwzględnić stan kartridża jak i opakowania.
Mógłbyś mi wytłumaczyć dlaczego jest taka różnica w cenie pomiędzy ss i diamond?
Z powodu tego, że Poksy Diamond sprzedały się lepiej ale też i tego, że HG i SS mało kto chce sprzedawać.
Okey, dziękuję Panowie. Kissing
W najbliższym czasie pewnie wystawię na forumowej giełdzie obie gry. Winking