Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [Gramytatywnie 2016] Nabór na moderatorów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Miziajcie w tym wątku jeśli chcecie moderować Gramytatywnie 2016.

W zgłoszeniu podajcie swój nick na Hitboksie i wyjaśnienie dlaczego uważacie, że serwis Gramburger będzie najlepszy na świecie.

Ważna uwaga:
Starajcie się nie banować kogoś dlatego, że "was denerwuje" czy "przeszkadza". Skupiamy się na usuwaniu osobników faktycznie niepożądanych - spambotów, trolli, ostrych wulgaryzmów.

To charytatywny event przeznaczony dla każdego. Nawet dla młodszych i mniej obytych widzów Smiling

Pozdrawiam,
Ja
Matuleczek
Dlaczego Gramburger to będzie najlepszy serwis na świecie? Ze względu na swoją oryginalność. Dotychczas na międzynarodowym rynku nie doświadczyliśmy jeszcze takiego połączenia. Otóż mamy tu dwie pieczenie na jednym ogniu. Z jednej strony pyszny serwis o naszych ulubionym daniu, a z drugiej to co kochamy. Czyli gry wideo. To nie może przejść bez echa. To będzie najlepsza strona na świecie.
Witam,
Ja mogę pomóc (w Gramy i pomagamy), będę 24h czuwał niczym bot nabijający wyświetlenia do filmów. Mój nick na hitboxie - UzbrojonyStefan,
Gramburger będzie najlepszy bo ma w naziwe burger i koniec tematu.
A tak na poważnie; to już mój 4 raz z wami, mam nadzieję, że ta zbiórka będzie tak samo udana jak poprzednie Party!
Pozdrawiam Archona i Świniaka Mlemeła
Chętnie bym pomógł jeśli zostałbym uznany za kogoś pasującego. Jako osoba ucząca się i bez życia mogę być niemal całe 24h, mój nick to "facepalmqwerty".
Sądzę że Gramburger będzie najlepszy bo będzie miał całe kolejne 5 lat na rozkręcenie się.
Zgłaszam się ja
Nick Dekakura, jak wszędzie.
A odp. Na pytanie, przecież burgerki to najlepsze jedznie. Mlem
Swidr
Gramburger będzie najlepszy na świecie, gdyż będzie bardzo smacznie, radośnie i growo. Jedzenie i granie to dwie najważniejsze rzeczy, więc połączenie ich stworzy istny raj Smiling
Nick na hitboxie: Banan9102
Dlaczego ja miałbym moderować gruniotatywnie? Bo ja poznałem wroga, dołączyłem incognito do ich stada. Zachowywałem się jak oni, pisałem jak oni, dostawałem timeouty jak oni. Dzięki temu dokładnie znam ich taktykę , wiem gdzie uderzą, jak się przed tym bronić, a tak naprawdę to mordowałbym na czacie wszystkich Smiling Oczywiście rozumiem politykę Gramburger 2016 dlatego powstrzymałbym swoją rządzę krwi i usuwał tylko wyjątkowo natrętnych obywateli (HOT SEXY GIRLS PLAYING GAMES też niestety musiałbym Okay ) . A i byłbym trzeźwy, jak boga kocham Torll

PS. Z dostępnością też nie byłoby najmniejszych problemów. Cały weekend jestem na stancji więc będę oglądał przez większość czasu.
Radagast1939

Serwis GramBurger to nic innego jak przepis na sukces. Ponieważ pokazuje nam przepisy na burgery, co w dużym uproszczeniu w bardzo łatwy sposób próbuje nas nasycić. Co rok nagrywane są tam Livestreamy pod taką samą nazwą jak serwis. Podczas nich Burchon (szef livestreamu) je burgerki które zarobił na reklamach z hitboxa. Cała strona to nic innego niż przepis na dobrą stronę internetową, na pewno wstrząśnie światem.
Tomzacz

Wszyscy lubimy gry, prawda? I wszyscy lubimy burgery, prawda? A gdyby połączyć to w jedną, idealną całość? Niestety, takiej rzeczy nie ma... No chyba, że Gramburger! Tam gra się w gry, jednocześnie jedząc burgerki. Live'y nie są typowymi live'ami z gry - gdyż dołącza się do tego jedzenie burgera, co na innych live'ach się nie zdarza. Do tego nie ma innych serwisów tego typu - a to oznacza też 100% ludzi zainteresowanych takimi tematami tylko dla siebie.
HackBoy

Dlaczego Gramburger będzie najlepszy ?
Bo chyba każdy z nas lubi grać i jeść burgerki!
Poza tym od wiecznego grania i jedzenia burgerków będziemy grubi. A przecież każdy z nas chce być jak Archon Torll

Dlaczego chciałbym moderować czat?
1.Bo nigdy tego nie robiłem, a zawsze chciałem
2.Mam w weekend sporo czasu
3.Będą rozdawajki I'm OK with this.
Miziu, miziu

Dlaczego uważam, że serwis Gramburger będzie najlepszy na świecie?
Jest to serwis o burgerach, czy trzeba dodawać coś więcej?

Mój nick na hitboxie - Lucario92
Nick na hitboxie: koweqq
Cóż... Serwis będzie najlepszy, bo nawet bogowie będą uznawać go za wspaniały gdyż burgery to pokarm bogów! Cud nad cudami! A do tego smakowity sosik w postaci gier. Mniam! To będzie coś!
Na hitboxie: Wojtex28
Postaram się posiedzieć na streamie dłuższą chwilę tak jak to miało miejsce w poprzednich latach.

Arhn jest najlepsze bo ma burgery, ale w sumie i tak uważam, że Burrito > Burgery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No elo.

Nick na hitboxie: Wielkimati
Biorę wolne z roboty w sobotę i będę z wami siedział prawdopodobnie od początku do późnej nocy, jak się uda i nie zasnę wcześniej. :P
Dlaczego Gramburger będzie najlepszym serwisem na świecie? Bo połączy dobre jedzenie z dobrymi grami, a to połączenie takie, że nerdom nie potrzeba przy nim dziewczyny. Okay
Nick na hitboxie: xPathmage
Od godziny 15-16 w sobote, az do zakonczenia bede obecny. o7
Burgery rzadza swiatem Heart
Nick: Qurrix

Jako osoba bez życia będę obecny na całym streamie. Gruby nerd.

Skoro na brgr.arhn.eu są najlepsze recenzje burgerów to Gramburger może być tylko lepszy.
Burgery są super.
Nick: demiv97
Dostępny na Gramytatywnie od rana do nocy
Gramburger-najlepsze recenzje burgerów w całym internecie
To będzie już 3 Gramytatywnie które spędzę razem z arhn.eu
Hitbox: Yaros3d

Hej, dostałem urlop na Gramytaywnie więc mogę pomóc przy moderacji jak w ostatniej edycjiSmiling

Co do Gramburgera, to spisek uzurpatora, wkrótce prawda wyjdzie na jaw Spisek!
JaneQPL

Zamierzam siedzieć całe 24h Madness
Dlaczego gramburger? Bo #nikogo.eu było zajęte Okay
Hitbox: Grodziu
Moderowałem chat przy ostatniej edycji Gramytatywnie i nie wydaje mi się aby ktoś narzekał na moje "usługi". A jako, że złapała mnie choroba, to będę miał całe 24h na pilnowanie chatu OK!
Dlaczego Gramburger będzie najlepszy? Bo gierki i burgerki to najlepsze rzeczy na świecie.
Hitbox: farma
Moderowałem czat w 2 z 3 gramytatywnie. Jako że mam na 2 zmianę to postaram się siedzieć do 13 i od 22 do końca.
A gramburger jest najlepszy bo mam uczulenie na wołowinę i sam nie poznam tych burgerów Okay
Tymczasowymi moderatorami zostali:
Matuleczek, UzbrojonyStefan, facepalmqwerty, xPathmage, yaros3d, janeqpl, grodziu

Dzięki wszystkim za zgłoszenia Smiling
Nie zadowala mnie to Childish Mógłbyś w końcu wybrać kogoś innego, a jak chciałeś mieć te same osoby to nie trzeba było robić naboru...