Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: wymiana obudowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wie Ktos gdzie mogłabym ją wymienić ? wole się sama do tego nie zabierać.
Chodzi o GBA SP
Najpierw napisz do jakiej konsoli ma być ta obudowa, potem po co chcesz to robić?
Poszukaj serwisu komputerowego w okolicy, pójdź tam, przedstaw sprawę, powiedz ile chcesz wydać na taką obudowę i tyle. Dolicz do tego z 50zł za robociznę jeśli chcesz by panowie z serwisu ci ją od razu wymienili
Poproszę o konkretne informację: co to za sprzęt i co potrzeba z nim zrobić. Rodzaj usterki itd.
Zapomniałam dopisać GBA SP. Poprostu kupiłam z porysowana cała obudwą i chciałam wymienić . Co do usterek, to chyba ich już nie ma zobacze jak przyjdzie znów od sprzedawcy (wczesniej bateria padnięta była).
Sprawdź czy ktoś z forumowiczów nie mieszka w pobliży i nie może Ci wymienić. Nigdy nie wymieniałem ale to raczej nic strasznie trudnego.
tez mi sie tak wydaje tyle ze jest ta taśma cholerkaa nie chce jej zerwac czy cos bo poprostu szkoda gb Childish
Tez o tym myslalam ale to otworzyc osobny temat czy jak ? bo nie chce tez bałaganić
Do odważnych świat należy o dziwo tasiemkę nie tak łatwo zerwać. Twoim największym problemem może być za to brak śrubrokręcika Y
który nie jest jakoś niedostępny jednak zdobyć taki który nie wyrobi się po odkręceniu 4 śrubek to ciężkie zadanie.

Drugim problemem jest to że o ile tasiemka problemu nie sprawia o tyle ekranik pozbawiony szybki jest podatny na uszkodzenia i
przy składaniu radził bym zachować w miarę sterylne warunki bo nie chcesz widzieć jakiegoś syfu za ekranem.

i apropo serwisu znaleźć dziś serwis który świadczy takie usługi to (przynajmniej w moim mieście) cud z ciekawości popytałem w serwisach i nikt nawet nie chciał podjąć się takiej wymiany

Życzę powodzenia bo GBA to naprawdę świetna konsolka i zasługuje na odrestaurowanie Smiling