Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Gry dla dzieci PS4 i PSP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim.

Mam problem z dziećmi, a właściwie nie ja, tylko moja siostra Smiling
Mój siostrzeniec 5-letni uwielbia dinozaury, a tak się złożyło że miałem zbędnego 2DSa w domu, więc kupiłem mu LEGO Jurassic World i dałem mu tego 2DSa.
Teraz podobno u siostry trwa regularna wojna bo jego 3-letnia siostrzyczka też chce w to grać (choć podobno słabo umie).

I teraz są 2 pomysły: daję młodej moje PSP, które i tak leży w szufladzie nieużywane, albo sprzedaję siostrze tanio moje PS4, bo kupiłem PS4pro. 

W końcu dochodzę do właściwego pytania:

1. Czy są jakieś gry na PSP dla dziecka 3-letniego? I chodzi mi tu o naprawdę łatwe gry ponieważ mała nie umie czytać i ma zerowego skila! więc gry muszą być ultrałatwe.

2. Czy poza serią LEGO na PS4 są jakieś gry dla dzieci 3 i 5 lat, w które mogłyby grać razem na konsoli. Albo solowe gry ale też mega mega łatwe.

Z góry wielkie dzięki za porady w imieniu moim i siostrzeńców.
Adam/homix



PS. Acha! I jeszcze jedno bardzo ważne pytanie. Ja nie mam żadnych znajomych czy kolegów zainteresowanych wymianą więc nie praktykowałem dzielenia się grami cyfrowymi. Jak to jest na PS4 - czy mogę zakupione gry udostępnić siostrze zupełnie legalnie? Czy gry z PS+ też można sharować??? Odpowiedzcie proszę bo nie wiem jak z tym jest a nie chcę dostać bana bo mam wiele cyfrówek zakupionych.
.
Hmm, mi się kojarzą jedynie Invizimals i Loco Roco, Little big planet też można by było spróbować, choć to cięższy tytuł. Oczywiście jest od cholery gier z serii Lego na tę platformę. PS4 jest konsolą mniej przyjazną dzieciom w wieku poniżej 7-8 lat.