Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Kilka pytań dotyczących konsoli
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Powoli zabieram się do kupienia PS3 Jednak mam kilka pytań przed zakupem.
1. Którą lepiej wybrać, Slim, czy Super Slim?
2. Wiem, że można podłączyć pady pod USB, jakiej przejściówki użyć do podłączenia padów od PS2?
3. Można jeszcze gdzieś kupić oryginalnego pada?
4. Czy przewodowe buzzery działają z grami?
5. Czy jest możliwość podłączenia kierownicy Logitecha Formula Vibration Feedback Wheel pod USB. Dokładnie taką: http://img3.sprzedajemy.pl/540x405_logit...562753.jpg
6. Jakie gry warto kupić na start?
7. Czy warto jeszcze kupić abonament Playstation Plus ? Z tego co widziałem to ostatnio nie za szczególne są gierki.
8. Czy pady da radę naładować ładowarką od telefonu? Oczywiście z kablem miniUSB.
Chyba na razie byłoby wszystko.
1. To już zależy od preferencji. Slimka zwykła jest tansza i ładniejsza, ale Super Slim z racji tego ze ma inny podajnik płyt powinien być mniej awaryjny
2. Nie wiem, czemu chcesz sie bawić z Dualshockami 2, ale ponoć każda przejściówka PS2 (nie mylić z PS/2) to USB powinna działać
3. Jak poszukasz to znajdziesz, w Media Expert u siebie je widuje
4. Działają, jak najbardziej
5. Możesz mieć problemy z kompatybilnością, ale jak poszukasz w Googlach, powinieneś znaleźć odpowiedź na swoje problemy
6. Z tym to się rozejrzyj po lokalnych lombardach i sklepach z używanymi telefonami. Gierki na PS3 można wyrwać w śmiesznych cenach, a sprawdzajac w lombardach pominiesz koszty wysyłki.
7. Myślę, że nie posiadając dodatkowo ani Vity, ani PS4 to się średnio opłaca.
8. Da się, tylko uważaj aby ładowarka nie była w standardzie Fast Charging (nowe highendowe telefony je mają), takimi możesz spalić sobie pada.
Dzięki za odpowiedzi. Pady od PS2 chce wykorzystywać awaryjnie, gdy np w 4 osoby będziemy chcieli w coś zagrać. Na codzień planuje wykorzystywać z 2 bezprzewodowych DS3