Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Najlepsze gry na android
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam napisze wam tutaj najlepsze gry na android
Pou
Rayman Adventures
Slither.io
Elsword Evolution
Angry Birds
Angry Birds 2
Angry Birds GO!
Angry Birds Rio
Minecraft Pocket Edition 28 zł
Pine Apple Pen
Osu Droid
Furby connect world                                                                                                                              Nie można pobrać w Polsce
Nyan Cat The Space Journey
Sky Whale
Fifa Mobile
Dumb Ways To Die 
Dumb Ways To Die 2 The Games
Talisman                   13 zł
Ignaitus
The sims 3     20 zł
The sims FreePlay 
Movie Star Planet
Rayman Fiesta Run
Dzięki za listę Smiling
ja też dziękuję za listę I can see my house from here!
Dodam trochę od siebie wartych zagrania gier. Sporo będzie logicznych, bo one są wygodne do grania na dotykowych ekranach.
9 Gra logiczna, polega na przesuwaniu kwadratów tak, aby suma dwóch wynosiła 9. Jeśli będzie dla was to za mało, jest druga płatna wersja.
Unblock Me Należy przestawiać klocki, w taki sposób, żeby czerwony klocek można było przesunąć do prawej strony ekranu
Flow Free: Hexes Seria gier, w której trzeba robić takie "szlaczki", aby połączyć 2 punkty tego samego koloru, nie przecinając innych. Polecam jeszcze zagrać w inne gry tej serii. 
Micro Machines Wyścigi małymi samochodzikami. Niestety posiada mikropłatności, których nie jestem fanem
Icy Drifter Mamy mały pojazd, którym jeździmy bokiem. Musimy przejeżdżać przez 2 punkty, lub zakręcić kółko wokół jednego punktu, przy okazji omijając dziury w lodzie.
Game Dev Story Uwaga! Ostro wciąga! Gra, w której kierujemy własną firmą, tworzącą gry. Więcej może wam powiedzieć materiał Archona Smiling

To ja napiszę moją:
Po pierwsze seria Lifeline:
- Lifeline (1)
- Lifeline: Bloodline (2)
- Lifeline: Silent Night (kontynuacja 1)
- Lifeline: Whiteout*
- Lifeline: Crisis Line
- Lifeline: Flatline
- Lifeline: Halfway to Infinity (kontynuacja Silent Night)
*gry zaznaczone na zielono to gry z serii Green Series, czyli dziejące się w jednym uniwersum. Whiteout natomiast odbywa się w innym kanonie.

Poza serią Lifelinów, która się juz troszkę rozrosła, ale wciąż trzyma poziom, polecam:
- Monument Valley + DLC (must have)
- Replica
- Dark Echo (!)
- Mr. Robot:1.51exfiltrati0n.apk
- The End of the World (darmowa)
- Thomas Was Alone (jeśli nie na telefon to na PC)
- Prune
- Tiny Dangerous Dungeons (darmowa)
- You Must Build A Boat
- 10000000
I tak wszyscy wiemy, że najlepsza gra na Androida to Dungeon Keeper
Najlepsza gra na Androida?

Polecam Obrońców Galaktyki Smiling

https://play.google.com/store/apps/detai...ygalaktyki