Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Cześć i czołem!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Bardzo miło jest mi zakomunikować, że jako wieloletni widz kanału arhn.eu na youtube, postanowiłam w końcu dołączyć do Waszej społeczności!
Jestem przedstawicielką rocznika 1997. Od najmłodszych lat fascynują mnie gry video; swoją przygodę zaczynałam z PSX i legendarnym Pegasusem (później towarzyszył mi Xbox360 i niezawodny PC). Poza tym bardzo lubię czytać (na chwilę obecną zaznajamiam się z twórczością Stanisława Lema) rysować, rzeźbić, szyć oraz bawić się w grafikę komputerową. Jestem florystką i pasjonatką zwierząt wszelakich (sama posiadam dwie szczurzyce), a w przyszłym roku wybieram się na filologię angielską -  kierunek może niezbyt przyszłościowy, ale jako humanistka nie mam dużego wyboru. Winking
W internecie zwykle przedstawiam się jako RandomPandaGod, być może ktoś z Was już mnie kojarzy. Cute_Winking 
Natomiast jeśli ktoś chce pogawędzić bardziej "offtopowo", zachęcam do zaproszenia do znajomych mojego konta steam.

Mam nadzieję, że będę się z Wami świetnie bawić i zagoszczę tutaj na dłużej!
Witam i pozdrawiam nowego użytkownika, mam nadzieję że szybko ogarnie Cię tu Rodzinna Atmosfera™ Dopefish Lives!

A i ostrzegam że Redaktor Naczelny bardzo lubi się witać z widzkami. Chyba Polygamia! Dopefish Lives!
Hej, fajnie że są jeszcze osoby, którym chce się rejestrować na forum. Klasycznie zapraszam na shoutboxa, na którym dzieje się najwięcej.

PS: Z tym co pisze Konrad to prawda, nie daj się zaciągnąć do piwnicy Chyba Polygamia!
Welp, należę do wymierającego gatunku, który bardzo lubi bawić się na forach. Laughing

A co do piwnicy... jeśli to taka z kotkami, to grzechem będzie odmówić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)