Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: To je Kebab
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć!

Nazywam się Zbyszek, mam 25 lat - od zdania w bólach licencjatu z International Business & Global Economy siedzę w Wielkiej Brytanii (czyli od około 4 lat). Przeszedłem w tym czasie żmudną ścieżkę od zmywaka do nudnej (ale bardzo dobrze płatnej) pracy w korpo i mogę się teraz dumnie tytułować mianem Search Merketing Executive. Moim życiowym celem jest wybudowanie sobie zamku (albo chociaż grodu).

Moją pasją są LARPy. Ganianie z patykiem po podwórku było dla mnie substytutem grania, gdy kończył mi się oszczędnie wydzielany czas na komputer. Skończyło się tak, że od ponad 10 lat aktywnie uczestniczę w polskiej scenie larpowej i tam zyskałem swoją ksywkę po odgrywaniu jednej postaci o wschodniej aparycji. Od 8 lat tworzę własne imprezy. Dwie najlepiej znane marki jakie stworzyłem to Teomachia i LARP 2033 (z oficjalnym wsparciem twórcy uniwersum Metro 2033 Dimitra Głuchowskiego). Niestety z racji odległości nie jestem w stanie robić tego na takim poziomie jaki by mi odpowiadał, dlatego obecnie ograniczam się do pomagania.

Lubię gry. W dzieciństwie były to głównie strategie takie jak Knights And Merchants, Cultures 2, HoMM od 1 do 4 czy RPG pokroju Gorasul, Baldurs Gate, Gothic II i Neverwinter Nights. Później otworzyłem się na więcej tytułów. Od kiedy zajechałem do UK powiększam również swoją kolekcję konsol. Za równowartość ówczesnych, jednodniowych zarobków udało mi się kupić używane PlayStation 2 z okablowaniem, a do tego koszmarnie ciężki kineskopowy telewizor. Dzięki temu byłem w stanie nadrobić takie zaległości jak Need For Speed Undreground 2, God of Waw, God of War 2, LOTR: Return of the King. A potem się już potoczyło. Obecnie jestem posiadaczem następujących maszynek:
- Atari 2600 (2 egzemplarze),
- Amiga CD32,
- PlayStation,
- PlayStation 2,
- Nintendo Wii,
- Xbox 360,
- Xbox One,

Do tego kilka komputerów i tablet działający pod windowsem i androidem. Na Steamie niedługo dobiję do 200 tytułów.

TOP10 ulubionych gier (niekoniecznie w kolejności):
- Wiedźmin Dziki Gon,
- Deus Ex: Human Revolution,
- The Elder Scrolls V: Skyrim,
- Neverwinter Nights
- Neverwinter Nights 2,
- Gothic II,
- Call of Duty II,
- Heroes of Might & Magic III,
- Knights & Merchants,
- Tibia,

Kanał Archona oglądam od dość dawna - wydaje mi się, że zacząłem kiedy miał ok. 30k subskrybcji. Od tamtego czasu dość biernie śledziłem kolejne rozpakowania, materiały retro itp. Aż któregoś dnia po skończeniu jednego z projektów larpowych stwierdziłem, że mam dużo czasu i chciałbym zrobić coś co od dawna mnie pociągało, czyli wgryźć się głębiej w środowisko gier komputerowych. I oto jestem. Napisałem swoją pierwszą recenzję na Arhn.eu bo choć oglądam wiele kanałów na YT i czytuję sporo prasy branżowej to właśnie do tej społeczności żywię największą sympatię Winking dlatego od teraz będziecie się musieli ze mną męczyć. 

Pozdrawiam,
Pan Kebab
Siema! Mam nadzieję że się tu rozgościsz i znajdziesz do przyjaciół! I uważaj na Brexit Laughing
Witaj! Grinning
Te LARPy wyglądają super, dobrze będzie mieć tu kogoś takiego, w razie nagłej chęci jakiejś przygody ^^ Obyś spędził tutaj masę przyjemnego czasu. Kto wie, może pewnego dnia będzie nam dane zbić piątkę na jakimś evencie Grinning Pozdro!