Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: PYRKON 2017 - czyli Ostry96 się reklamuje i PRZYPINKI Z GRUNIAMI
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No elo, trzy dwa zero.
Jak już wiecie, lub nie czytacie czatu na streamach - ja czyli Ostry96 & Maciejowy (bo czy to jedna osoba to tajemnica :I) z ekipą System Try mamy stoisko na Pyrkonie 2017.
Żeby nie było - ja tu mam dowody na zezwolenie mi stworzenia tego tematu :I

By nie bredzić zbyt długo - mam dla Was coś specjalniejszego od specjalnego.
Otóż mam przygotowane... PRZYPINKI i KUBKI Z GRUNIAMI Heart. I oczywiście każda grafika wykonana przez ludzi z mego zespołu. Nie żadne kradzieje z internetu.

Moje stoisko mieści się tam, gdzie poniższa "mapa" wskazuje.
[Obrazek: 34788808_MAPA_PYRRR.png]

Przypinki będą jednak ukryte i niedostępne dla "byle kogo". Więc ustaliłem HASŁO.
Hasła są dwa, bo oba mnie śmieszyły :I
Wystarczy podejść do stoiska i powiedzieć (do wyboru):
1) Dzień dobry, poproszę burgerka z mlem.
2) Przybywam z nieokiełznaną Mocą Kosmicznej Energii Adziora.

Po tymże fakcie zostanie Wam ukazana SPECJALNA! tablica na której do wyboru będą cztery różne przypinki z Gruniem i Dzidzią.
Ale to jeszcze nie wszystko! Z uwagi na to, że Grunio to jednak zastrzeżony logotyp, będą one w cenie aż - uwaga - 2zł! Aż tyle, by zwróciło mi się za wyrób Smiling.

I mała prośba do samego Pana z Gramburgera. Otóż mam dla ekipy arhn.eu super specjalne entertainment gadżety - a dokładniej dla Archona, Neko, Qzaka, Grema oraz Dorczenzo. Fajnie by było, gdyby ktoś je odebrał, bo zalegają mi w szafie :I.

A no i jeszcze jedno - nudne wideo:
[video=youtube]https://youtu.be/zCSdslg7A4c[/video]
(Promocje nie łączą się. Sory.)

No i tyle :U