Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Witam Was serdecznie :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry! Jestem nowym użytkownikiem Waszej społeczności. Dołączyłem jako widz kanału arhn.eu:> Jestem 20-letnim mężczyzną po szkole średniej. Jarają mnie gry, konsole, Pecety itp. Moimi pierwszymi platformami były konsole Playstation 1 i 2, w późniejszych latach miałem Xboksa 360, następnie PS3, a obecnie gram na Xbox One. Gram również niekiedy na PC, ale nie posiadam wystarczająco dobrego kompa do grania pod dzisiejsze standardy. Poza wyżej wymienionymi fascynacjami interesuję się sportem, muzyką, nauką, filozofią, zakupami, lubię filmy i spotkania z ludźmiSmiling Chciałbym w przyszłości zostać redaktorem growym albo Youtuberem. Fajnie byłoby czerpać inspirację od Dark Archona, czyli Arka KamińskiegoGrinning Bardzo też bym chciał podjąć współpracę z arhn.euSmiling Mam nadzieję, że spędzę z Wami miłe chwile. Pozrawiam serdecznie:]
W imieniu społeczności Arhn.eu witam ciebie, młody mężczyzno.
Przy okazji, ciesze się, że lubisz naukę Smiling
(07-05-2017, 19:48)DropboxKenshiro napisał(a): [ -> ]W imieniu społeczności Arhn.eu witam ciebie, młody mężczyzno.
Przy okazji, ciesze się, że lubisz naukę Smiling

Dzięki za tak miłe powitanieGrinning