Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Płyta Główna Tablet- Co mogę z nią zrobić i jak podłączyć ją do PC
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Mam dwa zepsute tablety od około 2 lat. Postanowiłem coś z nimi zrobić. Jednego rozkręciłem i wyjąłem płytę główną oraz baterię. Teraz Mam tą płytę główną z działającym androidem. I teraz parę pytań. 
[PYTANIE I] Jak wyświetlić obraz na kompie z tej płyty głównej??? Próbowałem już vysora. Ale widzi on tylko urządzenia z debugowaniem USB czego mi się nie udało zrobić za życia tabletów. I może da się włączyć debugowanie USB przez komputer..... Ale nie wiem jak to zrobić
[PYTANIE II] Czy mogę połączyć płytę główną za pomocą kabla MHL  i jednocześnie nim sterować za pomocą.... np myszki lub pada???[
[PYTANIE III] Co zrobić rozrywkowego z tą płytą główną tego tableta...... Komputer? Centrum Multimedialne Z KODI?? Czy może Emulatorowe szaleństwo??? A może nic się nie da z nim zrobić?? Wysłucham waszych propozycji i poradników jak to wykonać

Za wszelkie odpowiedzi dziękuję!