Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Lemingi i płyty CD w pustym od ponad dekady budynku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Chciałem się z wami podzielić ciekawą historią. Otóż razem z kolegami dostaliśmy się do dosłownie zabitego dechami budynku, który stoi pusty od ponad dekady. wśród gruzu, śmieci i mebli znaleźliśmy stertę starych płyt cd z lat 90. Był tam kiedyś punkt ksero i okazało się, że nie tylko. Była tam masa płyt z pirackimi kopiami gier, programami na windowsa 95/me i muzyką. Przyniosłem do domu 6 dobrze wyglądających płyt. Wszystkie po przeczyszczeniu się odpaliły. Były na nich dwie pierwsze części lemingów, gra pint-ball the web i zbiór fajnych muzyczek. Reszta to nieznane mi programy które na nowym windowsie się nie odpalą. Zadziwiające ile może przetrwać płyta CD. Są w stanie bardzo dobrym mimo tego, że leżały pod gruzem i w wodzie. Niestety takiego szczęścia nie miały już dyskietki. Zamierzam wynieść stamtąd więcej płyt. Ciekawe co na nich znajdę Smiling
Ciekawa sprawa Smiling
Czekam na fotki płytek i zawartości, nie wiem jak jest z legalnością wchodzenia do takiego budynku (czy cię nagle policja nie zawinie bo jednak pod ochroną Grinning ), ale może jakiś film albo zdjęcia z tego budynku? Zakładaj kanał na Youtube Smiling