Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Witam wszystkich :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Was serdecznie Smiling
Jestem nowy na forum, więc wypada napisać coś o sobie. Mam na imię Arkadiusz i kilka lat temu przez przypadek natknąłem się na materiał pod tytułem ''Rupieciarnia - Targi Rupieci''. Przez ciekawość zacząłem śledzić kanał arhn.eu i oprócz recenzji byłem miło zaskoczony, że jest taka osoba, która ma pasję do kolekcjonowania i do samych gier. Sam jestem zwolennikiem starszych gier retro, i z przykrością muszę stwierdzić, że poza ładnej oprawy graficznej nowe gry są coraz krótsze. 
A tak poza tym, to od niedawna zacząłem zbierać moje ulubione klasyki z dzieciństwa z PSX, PS2 oraz same konsole. Planowałem wcześniej zakup Nintendo Snes, ale lepszą alternatywą dla mnie będzie odświeżona wersja Mini. Oczywiście, jak uda mi się nabyć i będzie większy nakład egzemplarzy. 


PS. Zastanawiam się jak to się stało, że dopiero teraz zarejestrowałem się na tym forum Grinning
Cześć, witamy na forum! Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. <3
Witam serdecznie w przylądku growej nadziei i kolekcjonerskiej rozpusty o/
Serdecznie witamy i zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju forum arhn.eu. Życzę miłego przeżycia Heart
Hej, witamy w tym dziwnym miejscu, każdy chcący dołączyć do kółka wzajemnej adoracji fanów retro jest mile widziany, mamy nadzieję że będziesz należeć do tego promila użytkowników który zostanie z nami na dłużej Smiling
I can see my house from here! Witaj, fanów retro nigdy za wiele i zawsze są mile widziani, wpadaj często na shouta to pogadamy
  Archon Approved