Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Wolfenstein II: The New Colossus [PC/XO/PS4] Recenzja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Oczekiwania z grą były duże, chyba nawet większe niż przy pierwszej odsłonie. Ludzie narzekają że jest mega tendencja spadkowa, ja bym tego nie nazwał, bardziej tutaj pasuję małe potknięcie. Developer brnął bardziej  w problemy samego bohatera, co mnie się bardzo podobało.
ile można grać super bad assem który jest niezniszczalny ?? a kule wydają się zbyt wolne dla niego, to jest powtarzane niejednokrotnie jakoś nikt na to nie marudzi. Teraz dostajemy coś odwrotnego, upadłego bohatera który musi powstać. I to jest zajebiste w tej odsłonie, że developer pokazuję że B.J Blazkowicz to tylko człowiek i nie tylko.
Zarzuty pod względem futuryzmu, są jak narzekać że w Wolfesnteinie 3D musieliśmy zabić Adolfa w mechu z dwoma minigunami, element sci-fi zawsze towarzyszył serii mniej lub bardziej.
Jest lekkie rozczarowanie, ale zupełnie czym innym, niż narzekają na to gracze. To dalej bardzo dobra gierka, widać ze nieco słabsza od jedynki ale nie aż tak jak piszą to ludzie w sieci. Według mnie minusami gry są zupełnie inne rzeczy, niż na to na co narzekają gracze.

Zapraszam do mojej małej recenzji gry Wolfenstein II: The New Colossus.