Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Resident Evil 2 (1998) [PC/PS1/GC/DC inne] - Recenzja FoXa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
"Czy zniesiesz ten koszmar", ten tekst widniał na instrukcji z  grą, pamiętam  to jak dziś. Najlepsza odsłona Resident Evil w jaką przyszło mi zagrać, dlatego obawy o remake są bardzo duże. Szanse że uda się przebić klasyczną wersję wynoszą 50/50 jeżeli się uda zadowolić ludzi pamiętających RE2 (1998) będzie zadowolenie, jeżeli poleci się na takie rozwiązania jak w Re 5,6 + revelations 1 i 2  które zajebiście żerowało na stwierdzeniu "powrót do korzeni serii" to będzie potem "Na co to komu było, po co robić remake"

Czy remake będzie zrobiony z głową, nie wiem, RE2 był istnym magazynem contentu, było tego naprawdę sporo, zaś obawy o remake mogą być o tyle słuszne, że capcom odetnie 50% tortu i resztę będzie nam podawał w mniejszych kawałkach w postaci DLC. Napiszę wprost że zwalić remake jest naprawdę bardzo łatwo, zwłaszcza grę która przechodziła nie jedną metamorfozę, tym bardziej obawy o remake są słuszne w momencie gdy nie wiadomo co dostaniemy. Survival horror czy horror akcji jak nowe odsłony RE.

Z tej okazji postanowiłem zrobić swoją recenzję Resident Evil 2 bo prawdo podobnie w tym roku ujrzymy Re2 Remake.