Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Arhn.EU nasze wspomnienia :) (Wersja 2017)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Warto by było podtrzymać jedną z niewielu tradycji tego forum (poza chamstwem i burgerami).

Dodam swojego posta później jak przemyślę, ale wy możecie dzielić się swoimi wspomnieniami już teraz! (za darmo)

Lata ubiegłe :

2012 2013 2014 2015 2016


https://clips.twitch.tv/CorrectComfortableClipzFrankerZ
To był dobry rok. Przez większą jego część wpadłem w taki marazm, nie miałem na siebie pomysłu i nic nie robiłem, ale pod koniec już mi się udało - zacząłem chodzić na fajne wykłady o gamedevie, wybrałem się na swój pierwszy gamejam, poznałem sporo ludzi. Dalej się kręci moja "kariera redaktorska" (nazwijmy to tak), mam coraz więcej pomysłów i śmiałych planów. Mam nadzieję że uda mi się rozwinąć w tym kierunku, który chcę i życie będzie tylko lepsze. Byle skończyć szkołę i znaleźć jakąś dobrą pracę.

Na forum też sporo się podziało, spotkałem dużo ludzi na Animatsuri a potem na WGW, więc pozdrawiam facepalm, tomzacz, Ostry96, JaneQPL, hipo5PL, Bzykowa, Dorczenzo z tych nowych (hipo5pl w zeszłym roku przez 5 minut, nie zaliczam), do zobaczenia jeszcze kiedyś.
To był mój pierwszy rok (właściwie niecałe pół roku - dołączyłem 6 lipca) tutaj. Dość szybko się zaklimatyzowałem Grinning

W 2017ym podobnie jak Kondor byłem na pierwszym stacjonarnym game jamie a na odbywającym się równolegle Pyrkonie w końcu miałem okazję poznać na własne oczy Ojca Prowadzącego wózek arhn.eu zwanym, jego ekipę oraz nieco ludzi z forum i Discorda (pozdrawiam Dekę, Matiego, facepalma, Benia, Ostrego i inne osoby, których nie skojarzyłem). Mam nadzieję, że w tym roku uda mi się uścisnąć rękę z osobami, które nie były wtedy (chociażby pojlera, maya czy Kondora).