Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Zapytanie co do PS TV
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy mogę podłączyć Ps Tv do laptopa z wejśćiem hdmi mój laptop to Acer VX 15 żeby wszystko śmigało i abym mógł pograć sobie w ulubione gierki z ps vita na ekranie laptopa bo niestety podłączyłem ale chyba nie potrafię czegoś skonfigurować lub poprostu to nie będzie śmigało przepraszam za brak znaków etc ale strasznie się śpieszę Winking
No elo
W laptopie masz wyjście HDMI. Nie "wejście HDMI". Nie podłączysz do lapka tak po prostu czegokolwiek (konsoli, innego lapka itp.) bez odpowiedniego gadżetu. W tym wypadku jest to na przykład zgrywarka obrazu. Niestety są to drogie sprawy, jeżeli zależy Ci na minimum 720p. Lepiej kupić jakiś mały monitorek, lub duży byleby z wejściem HDMI.
(15-01-2018, 19:12)Ostry96 napisał(a): [ -> ]No elo
W laptopie masz wyjście HDMI. Nie "wejście HDMI". Nie podłączysz do lapka tak po prostu czegokolwiek (konsoli, innego lapka itp.) bez odpowiedniego gadżetu. W tym wypadku jest to na przykład zgrywarka obrazu. Niestety są to drogie sprawy, jeżeli zależy Ci na minimum 720p. Lepiej kupić jakiś mały monitorek, lub duży byleby z wejściem HDMI.

Dziękuję :d o ku*wa jak się tak zastanowić to faktycznie trafna uwaga haha ale czeka mnie wyjazd do niemiec kolejny i przy pakowaniu wszystkiego chciałem to ogarnąc a że robie wszystko z automatu to wyszło jak wyszło Grinning
Aczkolwiek istnieją na rynku laptopy z wejściem HDMI INPUT, np.
http://www.dell.com/en-us/shop/dell-lapt...nware-m18x