Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Guten Tag, czy jak to było
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam witam i o zdrowie pytam. 

Ponieważ jestem tutaj nowym użytkownikiem, to wypadałoby się chyba przywitać i troszkę powiedzieć o sobie.
(to wszystko, co tu będzie napisane, jest w biografii na moim profilu. Zapraszam)

Jestem Dawid, rocznikowo mam 16 lat, mieszkam w Białymstoku.
Jestem typowym chłopakiem nielubiącym grać w CS'a i LoL'a, a preferującym Osu! i Life Is Strange (Wymagający chyba nie jestem Gah ). Drugi tytuł jest moją ulubioną grą, i zarazem jedyną, przy której płakałem. Serio. Nie jestem jakimś specjalistą dot. gier, retro i tak dalej. Lubię grać w nie, odkrywać różne tytuły i tak dalej. Polecam się.
Moją pasją jest śpiewanie. Na razie nagrywam swoje covery, które wrzucam na SoundCloud'a (chciałbym na Youtubka, ale jednak potrzebowałbym lepszego sprzętu, więc muszę niestety poczekać) ale mam w planach wydanie kilku piosenek. Jestem autorem tekstów i piosenek. Amatorszczyzna wita. Może nie piszę ich dla Rihanny czy Adele, ale dla siebie. Wierzę, że w przyszłości osiągnę sukces. Oby.
Uwielbiam również Eurowizję. Może w tym roku uda mi się pojechać do Portugalii, chciałbym. 
Jestem uczniem 3 klasy gimnazjum na profilu językowym z rozszerzonym j. Angielskim i j. Niemieckim. Ich liebe Deustch sehr gut, czy jakoś tak. Uwielbiam te języki i wiążę z nimi przyszłość. Bardzo chciałbym nauczyć się Szwedzkiego i Islandziego. Do dzieła.

Chyba ładnie. Nie znam się. Tried My Best. 
Pozdrawiam i miłego dnia. Boże jak już ciemno ughhh
Cześć pan Czekolada! Witamy na forum i wpadaj czasami na shoutboxa o/
Cześc Dawid!

Jestem Maciek i też mam 16 lat. Witamy na forum gdzie panuje rodzinna atmosfera Heart
"Jestem Maciek i też mam 16 lat."

[Obrazek: 1325783068_by_blekitszafiru_600.jpg]

Grinning Witamy!