Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Nieskończoność złotych skrzyń
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[/code]Cześć, ostatnio sobie grałem w Terrarie i poszedłem odrazu do piekla i widze złotą skrzynke, ale nie dokończoną bo prawego górnego rogu skrzynki nie było.Jak chciałem ją wziąść do domku to się troche zdziwiłem że po jednym uderzeniu leciały 3 skrzynki na raz i tak ciągle. Troche to mnie wkurzyło bo nie mam satysfakcji że sam je zdobyłem tylko wykożystałem buga. Da sie to jakoś usunąć?
A masz oryginalną wersję gry? Jeżeli nie, to być może w pirackiej wersji jest błąd.
Jeżeli masz oryginalną wersję, to czy możesz po prostu rozwalic tą skrzynkę, czy nie da się w ogóle? Jeżeli nie masz satysfakcji z brania takich skrzynek, to po prostu wyrzuć wszystkie do lawy i po kłopocie.
Mam orginalną. A tej skrzynki nie da się rozwalić tylko nowe przychodzą.
Ale tylko jak ty je bijesz, czy po prostu ot tak się pojawiają?
Jak je bije.
No to proste - ignoruj po prostu tą skrzynkę, postaw przy niej tabliczkę, czy jakiś blok, żeby jej nie ruszac i tyle. A jak chcesz ją wziąśc, to coś w niej jest, czy jest pusta?
Pusta.
Przy generowanym swiecie jak to jest w Terrari takie bugi maja prawo sie pojawiac. Mozesz zrobic screena i wkleic na forum. Bedzie mozna to zglosic na oficjalnym forum terrari moze cos z tym zrobia w przyszlosci.
Wtrącę się. Po co wyrzucać skrzynki do lawy Confused Przecież od patcha 1.0.6 jest "kosz" w ekwipunku Smiling
Mnie ten kosz nie działa... traktowany jest jako dodatkowe miejsce w ekwipunku Grinning.
Działa, działa :P Najpierw wrzucasz tam przedmiot, a następnie na niego wrzucasz kolejny, wyjmujesz z tego kosza i poprzedni przedmiot znika Winking
taki sam bug widziałem na jednym z serwerów. tylko że tam ten bug był wykorzystywany do robienia ogromnego magazynu publicznego (wersja 1.0.4 więc były tylko drewniane skrzynie) skrzynie klonowały się podczas otwierania dzwi od ratuszu Smiling
Też widziałem taki bug.