Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Liga PVP - 28.10.11
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!

Zapraszam was na wielką ligę TerrariaHQ! Planuję, aby rozpoczęła się ona 28 października(zmiana z 25.10.11!) i trwała przez kilka dni (w zależności ile osób się zgłosi).
Wszystkie walki będą odbywać się na mapie Moralezza, którą przygotował specjalnie na poprzednią ligę, która niestety nie wypaliła. Ale będę robił
wszystko, aby ta się udała. Serwer będzie stawiał Taboreqq, z którym już wcześniej to ustaliłem.

Wszystkie walki pragnę nagrywać, aby każdy mógł w sieci zobaczyć wszystkie pojedynki. Będą to odcinki bez komentarza głosowego, chyba, że ktoś
chciałby takie pojedynki komentować. Jeżeli jest ktoś tym zainteresowany, niech napisze na mój email - [email protected].

Zasady:
1. Jeden mecz składa się z 5 rund. Czas jest nieograniczony, ale nie może się pojawić sytuacja, gdzie dwie osoby stoją w miejscu i nic nie robią.
Runda kończy się, gdy jeden z graczy zostaje pokonany. Osoba, która wygrała więcej rund, wygrywa cały mecz.
2. Każdy gracz zaczyna NOWĄ POSTACIĄ. W pierwszej walce dostaje specjalne rzeczy na walkę:
- 15x Life Crystal
- 3x Mana Crystal
- Muramasa
- Musket + 50x Meteor Shot (na początku każdej walki gracz dostanie tyle Meteor Shot, aby miał ich razem 50)
- Flower of Fire
- Jeden z 5 armorów do wybrania na całą ligę - Meteor Armor; Molten Armor; Jungle Armor; Necro Armor; Shadow Armor
- 10x Spiky Ball (na początku każdej walki gracz dostanie tyle Spiky Ball, aby miał ich razem 10)
- Grappling Hook
- 5 Akcesoriów: Band of Regeneration; Band of Starpower; Cloud in a Bottle; Hermes Boots; Feral Claws
3. W czasie walk nie używamy ŻADNYCH potionów. Tych dających życie, jak i buffy.
4. W czasie walk nie wychodzimy poza teren areny, takie wyjście oznacza przegraną.
5. Jeżeli u danego gracza pojawią się problemy z internetem, walka zostaje unieważniona oraz będzie w przyszłości ponowiona. Jednak liczba punktów
u graczy pozostaje ta sama. Jeżeli problemy z internetem się pojawią, gracz zobowiązany jest natychmiast o tym powiadomić.
6. Nie niszczymy w żaden sposób mapy, nie stawiamy na niej klocków.
Zapisujemy się według podanego wzoru:
Kod:
Nick Jaki będzie używany na lidze):
Armor (Do wyboru 1 z 5 armorów):
Kontakt (np. gg, skype itp.):
Proszę o zaaktualizowanie postów, które zostały napisane przed podaniem przeze mnie kodu.

Sędzią będę ja, jak już pisał będę również nagrywał wszystko. Będzie to wyglądało tak, że użyje Invisible potion'a, aby nikomu nie przeszkadzać.
Po zakończonej rundzie oboje graczy uzdrawiają się na maksymalną ilość HP i MP.

Jeżeli chcesz wziąść udział w lidze napisz pod tym tematem swój nick, jakim będziesz korzystał na lidzę (Przypominam - tworzymy nową postać).
Zapisywać będzie się można do 21 października 2011 roku.
Jeżeli masz jakieś pytania, również napisz. Tabelka będzie aktualizowana na stronie głównej TerrariaHQ.pl!

Jeżeli chcecie zobaczyć mapę, na której będzie prowadzona liga, zapraszam do ściągnięcia tutaj

~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Liczba osób chętnych:
1. Quan (Quanzari)
2. KaMaR (kamar007)
3. Fayte
4. SHADOWLORD (pikselo)
5. Dzemorrr (Dzemikkk159)
6. tab0 (tab0reqq)
7. Emejpi
8. unerbom
9. Veak (Veakabori)
10. caladoba (caladoba99)
11. Puczeks (puszek)
12. gobi
13. nexxo666 (robert908)
14. Renzov
15. Volda
16. Dszefkus (Dszefko)
17.
...
[Obrazek: plakat2f.png]

@Down
A niech trwa do świąt "Bożego Narodzenia" i jeszcze dłużej
Nick: Quan
Armor: Necro Armor
Kontakt: 8259481

/Dodany
~Karguel1995
nick: KaMaR
Armor: molten
Kontakt: pw na forum, innego nie mam

/Dodany
~Karguel1995
No to ja też, mój nick to: Fayte
Armor: Necro Armor
Kontakt: hmmmm albo [email protected] albo tutaj na pw Smiling
/Dodany
~Karguel1995
Ja niewiem jak wy ale ja się zgłaszam, nick: SHADOWLORD

/Dodany
~Karguel1995
Zgłasza się "Mistrzu" Dzemorrrr!

Nick Jaki będzie używany na lidze): Dzemorrr
Armor (Do wyboru 1 z 5 armorów): Necro Armor
Kontakt (np. gg, skype itp.): Skype: dzemikkk159
Smiling

/Dodany Miszczu
~Karguel1995
Zgłaszam się i ja Smiling

tab0

Po 25. października będę "free".

/Dodany. Nawet szefo się zgłosił, no proszę, proszę ;>
~Karguel1995
Zgłaszam się. Będę występował pod nickiem Emejpi : ].

/Dodany ;>
~Karguel1995
Uwaga!
Zapisujemy się według podanego wzoru:
Kod:
Nick (Jaki będzie używany na lidze):
Armor (Do wyboru 1 z 5 armorów):
Kontakt (np. gg, skype itp.):
Proszę o zaaktualizowanie postów, które zostały napisane przed podaniem przeze mnie kodu.
Nick Jaki będzie używany na lidze): unerbom
Armor (Do wyboru 1 z 5 armorów): Necro Armor
Kontakt (np. gg, skype itp.): Paweł Siecinśki (Karguel już ma mojego skype'a)
Nick: Veak
Armor: Necro Armor
Kontakt(gg):10003079
ja mogę zagrać mój nick:caladoba
armor:molten
kontakt:prywatna wiadomość na forum
Nick Puczeks
Armor shadow armor
kontakt gg 38489783
Nick jaki będzie używany w lidze:gobi
Armor:Molten
Kontakt:gobi123444[mój skype]
Nick: nexxo666
Armor: Necro Armor
Kontakt: GG 21102925
Nick - Renzov
Armor - Molten
Kontakt GG - 21941199
Nick: Volda
Armor: Molten armor
Kontakt: hamachi
sieć: LigaV
hasło: 123

Myślałeś ,że odeszłem?
@@@NEWS@@@

Można wybierac jako nagrodę grę ze steama. Jeżeli interesuje was jakaś gra, która nie jest jednak za droga (Przepraszam, ale dysponuję małymi środkami pieniężnymi ;<), to możecie dodac tytuł do komentarza w tym filmiku:
http://www.youtube.com/watch?v=MwjE3CueLyU

W opisie jest link do steama ;>
Nick Jaki będzie używany na lidze): Dszefkus
Armor (Do wyboru 1 z 5 armorów): Jungle
Kontakt (np. gg, skype itp.): Gie GIe (GG) : 2768290
Aha i o której godzinie będzie rozgrywana liga ? :3

//Liga będzie w piątek (28.XI.11), godziny teraz ci nie powiem, ale, gdy będą już rozlosowane walki wszystkiego się dowiecie, jeżeli będziecie śledzili ten temat, lub specjalny, oddzielny dla wszystkich informacji o lidze, temat i mojego Twittera, na którym będę wszystkie newsy o lidze dodawał.
~Karguel1995
Będę już się kontaktował z ludźmi z grupy pierwszej! Jeżeli chcecie zobaczyć w jakiej grupie jesteście i z kim będziecie walczyć, zapraszam tutaj:
http://www.terrariahq.pl/liga-pvp-terrariahq/
Powodzenia jutro życzę ;>