Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Patch 1.1 - gramy od nowa czy nie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Tak jak w temacie... Chcecie grać od nowa, gdy wyjdzie patch 1.1 ? Mi osobiście to obojętne, ale bardziej jestem na nie. Smiling
Ja jestem na nie, troche czasu mi zajelo zdobycie sprzętu, a tu będzie jeszcze trudniej, czyli znow tydzien w plecy ;D, a gra tak czy siak przyniesie dużo funu.
(28-11-2011, 19:19)Pentagram napisał(a): [ -> ]Tak jak w temacie... Chcecie grać od nowa, gdy wyjdzie patch 1.1 ? Mi osobiście to obojętne, ale bardziej jestem na nie. Smiling

Po obejrzeniu trailera 1.1 oraz rozmowach z kilkoma anonimowymi osobami jestem na TAK.

Zaznaczam, że wypowiadam się jako tab - NIE admin!
jak dla mnie tez nie :o po co gralismy teraz zeby zaczynac od nowa na 1.1? gralismy z mysla ze itemy i tak przeniesiemy w koncu ta mapa miala sluzyc jako kopalnia Smiling
Najpierw chciałem zaznaczyc "tak", ale po zastanowieniu, że mapa będzie nowa dochodzę do wniosku, iż lepiej jednak będzie, jeżeli nie będziemy zaczynac nowymi postaciami.
Decyzja w gestii ludu :P
(28-11-2011, 20:04)tab0reqq napisał(a): [ -> ]Decyzja w gestii ludu :P
Nie podejmujmy pochopnych decyzji, zaczekajmy :p.
To jest trochę nie fair, że w jednym dungeonie nie było skeletrona i teraz ludzie zapierniczają w necro, z muramasą, flamelashem itp.
Ten tydzień to nie aż tak dużo.
Pomyślmy!
Z terrarią 1.1 ten tydzień może się zmienić, może zamieni się w miesiąc, a może w weekend? Wszystko mogło by się potoczyć inaczej, gdybyśmy grali od nowa.
Poza tym, zanim dojdziemy (dojdziecie) do ładu z serverem, grieferami, zasadami i pomysłami wszelakimi, minie dużo czasu i znowu będziecie chcieli restart :dodgy: . Ja tam jestem za nowymi postaciami i nową mapą. Bez tego nie będzie zabawy.
Takie jest moje zdanie
Dziękuję i dobranoc.

Zwlaszcza ze od nowa bedziemy odkrywac terrarie i wyszukiwac nowe taktyki na nowe potfolki i pulapki, a nie "Zajebije jej z dark lancy, po co mam wnikac jaki to ma mechanizm ataku, albo poprostu tutaj przebiegne mam 400hp wiec ta pulapka mnie nie zabije". Terraria doda nam nie tylko end game rzeczy ale i rowniez zaoferuje cos nowego dla nowych graczy, ze starymi itemami takie rzeczy nie beda dla nas atrakcyjne i je zwyczajnie pomijemy. A to co bylo teraz na serwerze zdoblylismy w 2,5 dnia wiec 2,5 dnia w plecy to nie duzo. Moim zdaniem, dlatego zaglosowalem na TAK!
Jestem na tak.
Nowy patch, nowa mapa, nowa przygoda. ;D
Widzę, że swoją (dla kogoś zapewne kontrowersyjną) wypowiedzią i otworzyłem oczy co niektórym. Grinning Jak tak dalej pójdzie, to na nowej mapie tylko z nowymi postaciami Smiling
Dobra dobra, tylko jaki sens był tego scigania sie kto pierwszy dorwie najlepsze itemki skoro teraz i tak przepadną :o
(29-11-2011, 00:38)adlvl napisał(a): [ -> ]Dobra dobra, tylko jaki sens był tego scigania sie kto pierwszy dorwie najlepsze itemki skoro teraz i tak przepadną :o

Stracisz całą, albo co najmniej 3/4 całej zabawy. Ten weekend chyba jesteś poświęcić w porównaniu do tego, co czeka nas w patchu 1.1.
Poza tym, niektórzy oszukiwali (wchodzili na postaciach soft-core, na potaciach z single-playera lub innych serverów), rozdawali itemki lub przerzucali je na inne postacie, więc wg. mnie dalsza gra na tych postaciach nie ma sensu. Pomogą tu tylko nowe postacie, selekcja przez bardzo drobne sito i zaufanie wśród graczy. Takie jest moje zdanie.
To prawda. Sporo itemków trafiło na serwer poprzez gości.

Oddzielną sprawą jest to, że prawdopodobnie ktoś obcy wszedł jako gość i zabił jednego skeletrona. Dzięki temu Pentagram trafił na dunegon bez swego obrońcy. Muramase zdobył za łatwo :P

p.s. Uchylę rąbka tajemnicy. Aby zapewnić najwyższy poziom rozgrywki (jaki da radę na tych niekonfigurowalnych serwerach od Re-srodżik), stworzymy 2 serwery. Ogólny oraz VIP dla osób które były zaufane jeszcze na starych serwrach tHQ oraz mają dobre opinie na aktualnym serwerze.

Z serwera ogólnego będzie można "awansować" do serwera VIP :-)
Głosuje na tak.
javascript:Thread.clearMultiQuoted();
(29-11-2011, 05:12)tab0reqq napisał(a): [ -> ]Muramase zdobył za łatwo :P

Ja też zdobyłem łatwo muramase. Podczas najazdu goblinów ktoś padł, i dropł z niego nightmare armor (cały) i muramasa, a z goblinów dropły mi rocket bootki ;D

A ja mam lepszy pomyśł. Każdy gracz na start który grał na mapie przed patchem otrzymywał by butelkę w chmurze(czy na odwrót :sleepySmiling kilka livecrystali i grapling. Zbroje myśle ,że da się załatwić gdyż nowe postaci możliwe do wykonania questy.
(29-11-2011, 19:20)volda15 napisał(a): [ -> ]A ja mam lepszy pomyśł. Każdy gracz na start który grał na mapie przed patchem otrzymywał by butelkę w chmurze(czy na odwrót :sleepySmiling kilka livecrystali i grapling. Zbroje myśle ,że da się załatwić gdyż nowe postaci możliwe do wykonania questy.

Nie, nie, jeszcze raz nie!

Prosiłbym o uzasadnienie swojego wyboru w komentarzach, a nie anonimowe głosowanie.
Na tak. Wygląda na to, że każdy zdołał już uzasadnić na swój sposób ten wybór, więc nie napisałbym tutaj nic nowego. Tak czy siak uważam, że skoro stworzony zostanie nowy świat, to powinno się na nim grać od zera.
Jakbym miał uzasadnić swoją wypowiedź , cytowałbym moich poprzedników .
Nowe potworki , nowe biomy , masa nieodkrytych tajemnic i molten + dark lanca ? Coś tu nie gra : |

[/quote]

(29-11-2011, 23:26)TrefluU napisał(a): [ -> ]Jakbym miał uzasadnić swoją wypowiedź , cytowałbym moich poprzedników .
Nowe potworki , nowe biomy , masa nieodkrytych tajemnic i molten + dark lanca ? Coś tu nie gra : |

Nic dodać, nic ująć
(29-11-2011, 23:26)TrefluU napisał(a): [ -> ]Jakbym miał uzasadnić swoją wypowiedź , cytowałbym moich poprzedników .
Nowe potworki , nowe biomy , masa nieodkrytych tajemnic i molten + dark lanca ? Coś tu nie gra : |

Nie no, molten zdobyć nie jest trudno. Kilka razy padniesz i masz. Ja z kuzynem (karmelem) zrobiłem tak, że dokopaliśmy się do piekła, padliśmy kilka razy i wpadliśmy na pomysł: zrobiliśmy bezpieczny tunel, tzn. z dirtu/cobla tworzyliśmy tunel 3 wysokości, by żaden potworek nas nie bił oprócz kangurków. Ja kopałem, on bił kangurki i zdobyliśmy cały molten set (armor i narzędzia).
Co do dark lancy, to b. dawno nie grałem w terrarię i połowy broni nie ogarniam, więc nie wiem, jak to się zdobywa, ale wnioskując z waszych komentarzy, trudno.
Jak już mówiłem, dużo gości i no-name'ów wchodziło i rozdawało itemki, ale grali na soft-corze, albo przerzucali itemki.
Więc wg. mnie trzeba zmniejszyć to grono (zapisy na rpg to 6 stron, na każdej po 10 osób - posty tab'a) i Ci nie zapisani, to mamy dość dużą liczbę. Drugą sprawą są nierówno podzielone teamy Crying
Kanapka.

Na razie wychodzi, że gramy od nowa ;-) Tyle z ankiety. **Jeżeli** będzie TDSM dla 1.1 to na 150% startujemy z 2 serwerami.

Serwer #1:
Wszyscy którze aplikowali. To jest serwer który będzie miał swoich moderatorów. Jest to tak jakby czyściec przed... niebem, czyli sewerem #2.

Serwer #2 VIP:
Wszyscy którzy grali na *starych* serwerach tHQ + kilku nowych już sprawdzonych. Zasady z grubsza takie jak były + modyfikacje z 3 podobnych do siebie tematów :P


Serwer #2 VIP:
Wszyscy którzy grali na *starych* serwerach tHQ + kilku nowych już sprawdzonych. Zasady z grubsza takie jak były + modyfikacje z 3 podobnych do siebie tematów :P
[/quote]

Cudownie. Więc znowu będe grać tylko z zaufanymi graczami.

(30-11-2011, 21:49)tab0reqq napisał(a): [ -> ]Serwer #2 VIP:
Wszyscy którzy grali na *starych* serwerach tHQ + kilku nowych już sprawdzonych. Zasady z grubsza takie jak były + modyfikacje z 3 podobnych do siebie tematów :P

A może ja się tam gdzieś zawieruszyłem w liście "starych serwerów tHQ" lub w "kilku nowych sprawdzonych" ? :pp

P.S - Nareszcie team dla vip'ów, chociaż trudno, jak mnie w nim nie będzie - podobno będzie można awansować. Więc tylko się udzielać. Miodzo.
Większość osób można sprawdzać po dacie dołączenia na forum TerrariaHQ. Wtedy będzie wiadomo, że są oni w miarę zaufani
Stron: 1 2