Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Klasyki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Macie do polecenia jakieś ciekawego gry, które mimo swej grafiki, mają ciekawą fabułę? Podawajcie gry z różnych gatunków, chętnie przetestuje jakąś grę, a i pewnie użytkownicy TerrariaHQ mogą być ciekawi niektórych tytułów.

Ja nie mogę przypomnieć sobie pewnej gry, w którą grałem jak miałem z 9lat. Pamiętam tylko, że latało się samolotem, akcja była w pokoju, chyba strzelało się w jakieś zabawki, ale nie jestem pewien. I chyba jeden poziom był na zewnątrz. I bodajże w tytule było słowo "Air".
Ja zacznę od gierek które moim zdaniem mymo upływu lat kompletnie się nie postarzały. Grafika już nie na DX11, ale nadal jest na poziomie bardzo dobrym.

  1. Deus Ex (ten pierwszy), genialna gra FPS-RPG w realiach cyberpunkowych
  2. Need For Speed Porsche 2000 (lub NFS Porsche Unleashed), moim zdaniem najlepsza odsłona gier need for speed, z rewelacyjnym trybem "kampanii single player"
  3. Borderlands (gierka w miarę nowa, przeszedłem chyba wszystko zaraz po premierze każdego dodatku, jeszcze zanim ktoś taki jak Rock to rozreklamował na YT)
  4. Diablo 2, najlepszy hack&slash w historii
  5. Sacred: Podziemia, drugi najlepszy h&s zaraz po Diablo, rewelacyjny i wciągający tryb multi (niestety już tylko po lan)
  6. Sacred 2, trzeci moim zdaniem najlepszy h&s, super muzyka, rewelacyjna grafika i fizyka, ogromny świat i fajny tryb multi
  7. Quake 3 Arena Smiling, dzisiaj znany raczej jako darmowy Quake Live

Z nowości warto zainteresowac się również grą Cobalt, wydaną przez studio MOJANG (to od Minecrafta).
http://www.playcobalt.com/
Poleciłbym ci jeszcze grę Magicka.

Nie potrafie wytłumaczyć o co chodzi w grze ale jest bardzo fajnie. :]
W tytule nawet jest "Klasyki", Magicka powstała bodajże w tym roku. Mam ją nawet na steamie.