Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Beta Diablo 3: Giveaway!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
[Obrazek: diablocode.jpg]
Witamy wojowników!

Wraz z naszymi przyjaciółmi z http://www.aylives.com oraz http://www.world-of-warcraft.pl mamy wam do zaoferowanie aż 70 kodów Beta do Diablo 3!

Aby wziąć udział w naszym losowaniu wystarczy zapostować w tym temacie opowiadając nam dlaczego właśnie TY powinieneś zostać obrońcą Nowego Tristram (i okolic)!

Zgłoszenia przyjmujemy do 18.03.2012 12:00 GMT. Zwycięzcy zostaną wybrani niedługo potem w drodze losowania.

By zmaksymalizować swoje szanse, zapraszamy was również na powyższe strony partnerskie - wykonując zadania w tematach konkursowych na wszystkich trzech (w tym naszej) potrajacie potencjalnie swoje szanse w losowaniu!

Życzę powodzenia wszystkim fanom Diablo, a ewentualne pytania prosimy zadawać w Shoutboksie u dołu strony. Powodzenia!
Witam serdecznie panie i panów rozdających kody. Jest mi niezmiernie miło uczestniczyć w tym konkursie. To prawdziwy zaszczyt wytłumaczyć kierującą mnie motywacje, do wzięcia udziału w konkursie. Jawi się ona następująco: Bo chce grać w tą grę i być bohaterem (w domyśle Tristram). Dziękuję za wysłuchanie, oraz mam nadzieje, że moja prośba zostanie rozpatrzona (zwana tudzież wylosowana) pozytywnie.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia
Deckard Cain lost the Game Torll
chetnie skorzystam z kodu bo nie tylko ps3 czlowiek zyje Smiling zreszta mam 33 lata wiec jeszcze jedna 3 nie zaszkodzi Grinning
Przeprosty powód - Tristram zdarzyło mi sie bronić już tyle miliardów razy, że nie mogę się doliczyć. Żywcem mojego ulubionego miasta nie oddam! Obronię je przed każdym... czy to przed Griswoldem i jego hordami demonów, czy też uber-klonami Mrocznej Trójcy.

Z poważaniem Luke, Rezydent Fortecy Pandemonium Smiling
Bo nie lubię Diablo i chciałbym na własnej skórze poczuć ten klimat nostalgii i hype'u który wszyscy odczuwają.
Ja powinienem zostać obrońcą Nowego Tristram, ponieważ starego nie zdołałem ocalić. Udało mnie się jedynie uratować Deckarda Caina.
tak, ja też chcę Smiling
Bo jestem fajny, posiadam dużego penisa, wytykam Archonowi błendy na Twitterze i w ogóle jestem kól i dżezi.
Witam wszystkich. Grałem w Diablo jako młodzieniec.Diablo 2 juz jako troche starszy wiec chetnie zagram w kolejna częsc tej wspaniałej gry juz jako trzydziestoparolatek.
Kot mi umarł i wypada mnie jakoś pocieszyć.
bo jestem piękną kobietąWinking
A ja poproszę o kod do bety gdyż stanie się on prezentem dla małżonki mej która jest maniakiem Diablo. Przekazując jej klucz stanę się bohaterem w swoim domuWinking
Chętnie przyjmę kod do D3, ponieważ... jestem ogromnym zapaleńcem tej gry !
Też chciałbym kod dla swojej dziewczyny, udało mi się ją namówic by przeszła God of War, teraz Skyrim, Diablo było by idealne na dalszą grę dla niej, trzeba Ją tylko przekonać, że warto to zakupić. Jak się jej nie spodoba to moja 90lvl czarodziejka z D2 przewróci się w grobie...
Z reszta, to jedyna niekonsolowa gra warta takiego zachodu.
Wieloletnie doświadczenie w biciu Diablo i jego braci zobowiązuje mnie to obrony świata Sanktuarium. Ci biedni ludzi potrzebują bohatera takiego jak ja!
Chciałbym dostać klucz do Bety z dwóch powodów Grinning po pierwsze czekam na Diablo 3 prawie 12 lat teraz po drugie i zarazem najważniejsze Smiling Dziewczyna mi złamała serce i Chciałbym się wyżyć na potworkach w Becie Diablo 3 bo zamiast wyżyć na przedmiotach lepiej się wyżyć zabijając masę potworków Czyż nie panowie? Smiling
Z przyjemnością przyjmę klucz, gdyż moje życie nabierze nowego sensu podczas testowania D3, eksplorowania jego świata, przetrząsania różnego rodzaju skrzyń i zwłok, utaczania krwi wrogom i innym diabelskim pomiotom, a mój wewnętrzny "diabeł" ma ochotę spopielić wszystko i wszystkich, co bez bety mi się nie uda =P Pozdrawiam i liczę na keya !! Grinning
Diablo to gra, z którą spędziłem wiele niesamowitych godzin wypełnionych emocjami po same brzegi. Uważam się za wiernego fana serii, tym bardziej chciałbym zapoznać się z częścią 3 i zamieścić moje wrażenia na YT oraz blogu by każdy kto nie będzie miał szansy wypróbować Diabełka przed premierą mógł wiedzieć czego się spodziewać Smiling
Chciałbym wygrać ten klucz, ponieważ mój tata od początku jest fanem serii i bardzo zależy mu na tej becie. Chciałbym dać mu to na urodziny, które się zbliżają.
chcę wziąć udział w beta testach, bo chcę wypróbować wszystkie klasy przed zakupem gry i baw się dobrze Smiling
Super! Na to właśnie czekałem ^^. Gdybym wygrał na pewno bym zrobił z tego BETA Key'a dobry użytek...Wskrzesiłbym Mroczną Trójcę! Oczywiście życzę wszystkim powodzenia i mam nadzieję że wygram. Smiling
Fakt otrzymania klucza uszczęśliwił by mnie bardzo,
aczkolwiek nie sądzę by było to prawdą.
Przygody bohatera lub bohaterki,
wielu przeciwników doprowadzą do udręki.
Więc i ja chciałbym pomóc owym bohaterom,
wcielając się z nich w jednego.
Liczę na szczęście, choć mi ono nie sprzyja,
i często pech się z mym przeznaczeniem mija.
Chcę być uczestnikiem tego konkursu, ponieważ Diablo to jedyna sensowna propozycja oprócz Skyrim'a ( przynajmniej dla mnie). W poprzednią część grałem wiele razy, gra była super, powiem nawet więcej, była ona pozycją, która sprawiła, że na poważnie zacząłem traktować gry komputerowe. Mam nadzieję, że trzecia część przyniesie jeszcze więcej radości z grania. Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim przyszłym wygranym w obronie Tristram
Chciałbym wygrać ten klucz bo ostatnio strasznie się napaliłem na Diablo Tongue_Out_Winking
Przez ostatni miesiąc grałem w pozostałe części i chciałbym dowiedzieć się co czeka mnie dalej
Stron: 1 2 3 4 5 6