Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: PSP Street problem z płynnością w gta: vc
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
jestem świeżym użytkownikiem psp street, jest to moja pierwsza konsola typu psp i nie wiem jak poradzić sobie z płynnością(podczas jazdy szczególnie to widać) gry gta vice city stories . Grę kupiłem za pośrednictwem aplikacji mediago i zainstalowałem na konsoli przez kabel usb na karcie SanDisk® Memory Stick PRO Duo™ 4GB. Winna jest konsola, karta czy może jeszcze coś innego?

Wersja oprogramowania: 6.60
Sprawdź czy nie jest to przypadkiem podróbka tej karty. Orientuję się, że te karty lubią chińczyki na swój sposób zrobić Grinning
Hmm, sprawdź czy działa lepiej jak masz podłączony zasilacz. Kumpel kiedyś miał jakąś lipną baterie i sporo gier mu się zacinało.
Myślę że problem może leżyć w psp. Psp street jest najbardziej ograniczoną sprzętowo edycją tej konsolki, nie jestem pewny czy bebechy są gorsze ale to bardzo prawdopodobne Crying
Jak dla mnie wystarczy przerobić konsole i podkręcić procesor, tak jak robiło sie to w przypadku psp 1-3k. Baterii będzie ciągnęło więcej, no ale gierka już nie powinna się zacinać.

EDIT

Przyszło mi do głowy jeszcze to, że gierka może być nagrana w złym formacie, obraz płyty bardziej skompilowany itp
Kontynuując myśl użytkownika NeonoMC mam pytanie. Czy grę masz w formacie .iso czy .cso ?
Rozmawianie o piractwie powinno być na tym forum karane, także radzę nie ciągnąć dyskusji na ten temat bądź udzielać podobnych tego typu rad. Chciałbym również zauważyc że temat jest już dawno nieaktualny, dyskusję uważam więc za zamkniętą PS3 Has No Game
(30-01-2013, 23:05)optimus011 napisał(a): [ -> ]Myślę że problem może leżyć w psp. Psp street jest najbardziej ograniczoną sprzętowo edycją tej konsolki, nie jestem pewny czy bebechy są gorsze ale to bardzo prawdopodobne Crying

Otóż nie są.
Mam nadzieję że pobrałeś oryginał przez MediaGO, co do płynności wszystkie gta na psp trochę chrupią. Taki ich urok, animacja potrafi spaść do 15 fps